COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Yeşilbayır Mahallesinde 3+1 100 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9519
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 35852
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yeşilbayır Mahallesi, 1796.Sokak, No:24/5 Mamak / ANKARA (Uavt no: 3280922562)

Açıklama

Ulaşım: Bölge mesken ve ticari fonksiyonlu gelişmiş bir bölge olup şehir merkezine yakın konumda olması nedeniyle talep gören bir bölgedir. Orta ve üst gelir grubuna hitap etmekte olan bölgede altyapı ve ulaşım sorunsuzdur. Bölge imara uygun yapılaşma süreci devam eden bir bölge olup taşınmazın yakın çevresinde eski ve yeni binalar mevcuttur. Bölge Mamak Belediyesinin tüm altyapı faaliyetlerinden yararlanmakta olup, ulaşım karayoluyla ve toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla sağlanmaktadır.
Özellikler: Taşınmaz binanın 2. Bodrum katında, bina girişine göre sağ arka cephede konumlu 5 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz 
mevcutta 2 adet oda, salon, mutfak, antre, banyo, lavabo, wc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 100 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazda mimari projesine aykırı olarak sandık odasından iki oda hacmi oluşturulmuştur. Yapılan tadilat geri dönüştürülebilir nitelikte olup Mamak Belediyesinde herhangi bir cezai tutanağa vb olumsuz bir karara rastlanmadığı sözlü olarak beyan edilmiştir. Taşınmazın salon ve odaların zeminleri laminant parke, antre ve hol zeminleri seramik kaplıdır. İç duvarlar salon ve odalarda saten boya ile boyalıdır. Banyo, lavabo ve wc zeminleri ve duvarları seramik kaplıdır. Daire giriş kapısı çelik kapıdır. Taşınmaz iç kapıları ahşap camlı, dış kapıları ve pencereleri ahşaptır. Taşınmaz doğalgaz ısıtma sistemine sahip olup radyatörler ve kombi mevcuttur. Mutfak dolapları mevcut olup tezgah granit mermerdir. Taşınmaz genel itibariyle bakımlı olup herhangi bir tadilat ihtiyacı ve eksik imalatı bulunmamaktadır.
Taşınmazın bulunduğu 795,00 m2 alana sahip 35852 ada 6 parsel üzerinde betonarme 3B yapı tarzında ayrık nizam, 4 
bodrum kat, zemin kat ve 3 adet normal kat olarak inşaa edilmiştir. Toplam 25 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi 1796 Cadde üzerinden ve kuzey cepheden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri klasik dış cephe boyasıdır. Bina dış kapısı, merdiven ve balkon korkulukları demir doğrama, merdiven sahanlığı zeminleri seramik, duvarları ise saten alçı üzeri iç cephe boyasıdır. Binada asansör bulunmaktadır. Bina bireysel doğalgaz ısıtma sistemine sahiptir. Yapımına 2014 yılında başlanmış olan bina genel itibariyle bakımlı olup herhangi bir tadilat ihtiyacı bulunmamaktadır.
Not: 05.07.2017 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.