Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Mamak Harman'da 6+1 Natamam Daire

Bankadan 6 + 1 153m2

Özellikler

Tapu no 5368
Pafta -
Ada 51079
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

HARMAN MAHALLESİ, 171/7 SOKAK, NO: 7 / 18 MAMAK / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Mamak Caddesi üzerinde, merkezden Samsun Yolu istikametine, doğu yönünde Tıp Fakültesi Caddesi kavşağından sola Abdulhakhamit Caddesi'ne dönülür ve ardından ilk sola Ahmet Akbaş Caddesi'ne girilir. Söz konusu taşınmaz, 200 m ilerde, caddenin devamı niteliğinde olan 171/7. Sokak üzerinde, sol kolda kalan sekizinci parsel üzerinde yer almaktadır.

Özellikler: Konu 18 numaralı bağımsız bölüm, bina girişine göre sağ cephede, merdivenlerden çıkılıp kat holüne dönüldüğünde tam karşıda ve binaya 171/7.Sokak'tan bakıldığında ön tarafta bulunmaktadır. Doğu, batı ve kuzey cephelidir. Projesine göre yaklaşık 153 m2 kapalı + 46 m2 açık alanlı olup çatı aralı mesken vasfındadır. Projesine göre yaklaşık 100 m2 alanlı alt kat; salon, 3 oda, mutfak, banyo, Wc, antre ve 3 balkondan; yaklaşık 53 m2 kapalı + 46 m2 açık alanlı üst kat ise 3 oda, duş, kiler, hol ve 2 terastan oluşmaktadır.Alt kattaki balkonlar salon, oda ve mutfak, üst kattaki teraslar ise hol çıkışlıdır. 


Değerleme günü inşaat seviyesinde olan ve inşaat çalışmaları durdurulmuş/inşaat taşınmazın içinde, kuru hacimlerde zeminin şap beton, duvarların ise alçı sıvalı olduğu; ıslak hacimlerde zeminin ve duvarların seramik kaplı olduğu; ayrıca dış kapı, iç kapılar ve pencerelerin takılı olduğu belirtilmektedir. Mesken içindeki birkaç kapının kapı kanadının takılı olmadığı, bu aksamlar haricinde taşınmaz içerisinde mutfak dolabı­, tezgahı, vitrifiye­ armatür malzemeleri, aksesuarlar, kapı kol kilit aksamları ve kombi radyatör gibi ekipmanların da takılı olmadığı belirtilmektedir.

Taşınmazın tamamlanma oranı yaklaşık %83 seviyesindedir.