Ankara Mamak Durali Alıç'ta 166 m2 Daire

Bankadan • 4 + 1 • 166m2

Özellikler

Tapu no 6430
Pafta -
Ada 50696
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 38

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Durali Alıç Mahallesi Şehitler Cad No:7/38

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu Şehitler Caddesi'ne toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım mümkündür. Aynı zamanda taşınmaz Şehitler Caddesi üzerinde bulunan Mamak Ahmet Yasevi Ortaokulundan yaklaşık 100 m ilerdedir. 932 numaralı sokağın Şehitler Caddesine ulaşan sonundan sağa dönünce de ulaşılabilir.

Özelikler: Taşınmaz bulunduğu binanın 7. katı ve çatı katından oluşmaktadır. Dört oda, bir salon, antre/hol, iki banyo, WC , kiler, bir mutfak ve bir balkondan oluşan daire 166 m2dir. Taşınmazın mevcut iç mekan bilgilerine ulaşılamamıştır. Normal katı 92 m2, çatı katı ise 74 m2'dir.(balkonlar dahil. 18 m2 teras hariç)

Taşınmazın bulunduğu bina 7 normal kat, üç bodrum ve çatı katından oluşmaktadır. 3. bodrum katında sığınak, su deposu, hidrofor yeri, binaya ait depo ve 2. bina girişi yer almaktadır, 2. bodrum katında kapıcı dairesi ve 3 mesken, 1. bodrum katında 4 adet mesken, zemin katında 4 adet mesken ve ana giriş, 1. kat ve 6. kat dahil katlarda dörder adet mesken ve 7. katında 6 adet çatı aralı mesken bulunmaktadır. Binanın dış cephesi mantoloma üzeri akrilik esaslı boyadır. Binanın açık otoparkı, yangın merdiveni ve asansörü bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.