COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Başak Mahallesinde 3+1 97m2 Daire

Bankadan 3 + 1 97m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12227
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 97m2
Ada 38804
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Başak Mahallesi, Karapürçek Caddesi, Hacı Cuma Apartmanı, No:12/7 Mamak/Ankara

Açıklama

Karapürçek Caddesi üzeri İSKANLI binada, şık mimarili ve az katlı apartmanda, 3 oda salon 97.00 m2 ARA KAT DAİRE
Özellikler: 7 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın 2.normal katında, bina girişine göre sağ ön tarafta yer alan kuzeybatı ve güneybatı cepheli meskendir. Gayrimenkul, onaylı mimari uygulama projesine göre yaklaşık brüt 97,00 m2 kullanım alanına sahip olup 3 oda, 1 salon, 1 antre­-hol, 1 mutfak, 1 banyo, 1 balkon ve 1 wc bölümlerinden oluşmaktadır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın yer aldığı bina 1.056,00 m2 alana sahip, 38804 ada 8 parsel üzerinde, betonarme 
karkas sistemde, blok nizamda, 3/B yapı sınıfında, 1 bodrum + zemin + 3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Yapının dış cepheleri normal dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Bina girişi Karapürçek Caddesi cephe hattına göre ön taraf kuzeybatı cephe zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Kat irtifakına esas mimari projesine göre binanın, 1. Bodrum katında, sığınak, otopark, hidrofor yeri, zemin katında, 13 ve 14 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkanlar ile söz konusu dükkanlara ait depolar ile 15 bağımsız bölüm numaralı dükkan ve bina girişi, 1. Normal katında, 1 ila 4 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. Normal katında, 5 ila 8 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3. Normal katında, 9 ila 12 bağımsız bölüm numaralı meskenler olmak üzere toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binadaki doluluk oranı %100 civarında olup, çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.
Ulaşım: Hüseyingazi son duraktan kuzeydoğu yönde yaklaşık 120 m Karapürçek Caddesine devam edilir ve sağ kolda 12 
dış kapı numaralı Hacı Cuma Apartmanına ulaşılır. Gayrimenkulün yakın çevresi, Ankara'nın yaklaşık 20 senelik geçmişinden bu güne kadar gecekondu yapılarını bünyesinde barındırmıştır. Yakın zaman dilimi içerisinde, gayrimenkulleri de kapsayan bölgede kentsel dönüşüm projeleri, ıslah projeleri ve yeni uygulama imar planları yürürlüğe girmiştir. Yapılaşmanın hızla devam ettiği yakın çevrede, yapılaşmanın devam etmesinin diğer bir getirisi olan altyapı problemi de gayrimenkulün yakın çevresinde görülmektedir. Yapılaşmanın hızla tamamlanması sonrasında bu problemlerin ortadan kalkacağı öngörülmektedir. Bölgeye olan talep, son dönemde inşa edilen yapıların günümüz tarzında, genelde modern görünümlü olması ve merkeze uzaklığına rağmen, erişimin alternatifli olmasından kaynaklanmaktadır.
Not: 19/01/2006 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.