Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Keçiören Yayla Mahallesinde 145 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 145m2

Özellikler

Tapu no 6790
Pafta 0
Ada 30757
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Yayla Mah. Yahşihan Sk. Zekai Aktürk Apt. No:14 K:2 D:8 Keçiören/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Bağcı Caddesi üzerinde Ayvalı istikametinde ilerlerken Caddenin sağ kolda 1394. Sokak ile kesiştiği noktadan 1394. Sokak istikametine dönülür. Sokak üzerinde 50 metre ilerledikten sonra Sokağın sol kolda Yahşihan Sokak ile kesiştiği noktadan Yahşihan Sokak istikametine dönülür. Sokak üzerinde 175 metre ilerledikten sonra sağ kolda taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkule ulaşım sağlanır.

Özellikler: Yahşihan Sokak cephe hattına ve bina girişine göre arka cephede yer almakta olup batı-kuzey-doğu cephelidir. Taşınmaz her üç cephede de komşu yapı yönüne bakmaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre antre, salon, mutfak, 4 oda, banyo, ebeveyn banyosu, 2 balkon ve wc mahallerinden oluşmakta olup toplam ~brüt 145 m2 büyüklüğündedir. 

Ana gayrimenkul, 995 m2 arsa üzerinde, 3/B yapı sınıfında, ayrık nizam olarak inşa edilmiş yapıdır. Bina onaylı projesine göre, bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat + çatı katından oluşmaktadır. Ana yapı ön cephede (güney) Yahşihan Sokak yönüne, diğer cephelerde komşu yapılar yönlerine bakmaktadır. Giriş Yahşihan Sokak cephe hattına göre ön cephe zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Ana yapı dış yüzeyleri dış cephe boyası, kompozit panel ve mermer ile kaplıdır. Yapının bodrum katında; sığınak, zemin katında; 1-2-3 nolu meskenler ve bina girişi, normal katlarda her katta 3`er adet mesken bulunmakta olup ana yapı toplam 12 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. 3. normal katta yer alan meskenler çatı aralıdır. Ana giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Ana yapı iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer olup duvarlar h/3 seviyesine kadar mermer diğer kısımları plastik boyalıdır. Ana yapıda 1 adet asansör yer almaktadır. 

Not: 12.06.2008 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.