COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Şehitkubilay Mahallesi'nde 3+1 89 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 89m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15289
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 89m2
Ada 32144
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 17/05/2012
Ruhsat Tarihi 28/12/2006
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehitkubilay Mahallesi, Nilüfer Caddesi No:37/5 KEÇİÖREN / ANKARA

Açıklama

Nilüfer Caddesi üzerinde, Yapı kullanım izin belgesinin bulunması avantaj, Brüt 89.00 m2 ARA KAT DAİRE 

Özellikler: Zemin kat 5 numaralı bağımsız bölüm 2. bodrum kattaki bina girişine göre arka konumda yer almaktadır. Konu taşınmaz; kuzey, doğu ve batı cephelidir. Onaylı mimari projesine göre antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Konu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 753 m² alanlı 32144 ada 13 parselde 3/B yapı grubunda 2 bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşmaktadır. Binanın 2. bodrum katında sığınak, su deposu, otopark, kapıcı dairesi, kömürlükler ve bina girişi, 1. bodrum katında kömürlükler, 1,2 nolu meskenler; zemin katında 3 adet mesken; diğer normal katların her birinde 3’er adet mesken olmak üzere binada 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Nilüfer Caddesi üzerinden olup ön cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası olup giriş kapısı camlı demir kapıdır. 

Ulaşım: Ankara İli, Keçiören İlçesi, Şehit Kubilay Mahallesi, Nilüfer Caddesi, No:37/5 adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza, bölgenin ana arterlerinden olan Değirmendere Caddesi üzerinde batı yönde ilerlerken sol tarafta yer alan Nilüfer Caddesi yönüne dönülerek konu taşınmaza sol kolumuz hizasında ulaşılır. Cephe olduğu yol asfalt olup araç ve yaya trafiği bakımından yoğun olmayan bir bölgedir. Bölge, kentin yeni yerleşim alanlarından olup genellikle zemin kat üzeri 3­4 katlı konut kullanımlı yapıların yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci orta seviyede devam etmekte olup, doluluk oranı yüksek seviyededir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. 

Not: 28.12.2006 tarih ve 1245 belge numaralı yeni yapı ruhsat belgesi bulunmaktadır. 17.05.2012 tarih ve 234 belge numaralı yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. 5 nolu kömürlük daireye aittir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.