COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Şehit Kemal Mahallesi'nde 3+1 100 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 100m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16788
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 34446
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 12/03/2020
Ruhsat Tarihi 30/06/2017
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehit Kubilay Mah. 1084. Sk. Osmanlı Apt. No:4/4 Keçiören, Ankara

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz, bat bina girişine göre ön sağ yan tarafta konumlu olup, batı ve güney cephelidir. 1.Bodrum kat (4) bağımsız bölüm nolu taşınmaz mimari projesine göre; salon, 1 oda, kiler, sandık odası, giriş, hol mutfak, banyo, wc den oluşmakta olup, 100 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz pencereleri pvc doğramadır. Kiler ve sandık odası normal o da olarak düzenlenerek kiler penceresi 60 cm den 120 cm ye büyütüldüğü, sandık odasının ön cepheye bakan penceresinin yapılmadığı gözlemlenmiştir.

 Bina 3 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat olarak inşa edilmiş olup, tek girişlidir. Binamın 3.bodrum katında; otopark, enerji odası, su sayaç yen, su deposu, hidrofor ve jeneratör yeri, 2.bodrum katında; 1, 2 nolu meskenler ve sığınak, 1. bodrum katında; 3. 4, 5 nolu meskenler bulunmaktadır. Zemin katta; 6, 7, 8 numaralı meskenler ve bina girişi mevcuttur. 3 normal kat her katta 3 adet mesken olmak üzere yapıda toplam 17 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden batı yönden verilmiştir. Binada asansör bulunmaktadır. Binada yalıtım bulunmaktadır. 

Ulaşım: Ankara İli, Keçiören İlçesi, Şehit. Kubilay Mahallesi, 1804. Sokak, No.4, Kat.1. Bodrum, Daire:4 posta adresinde yer almaktadır. Ulaşım için, 1643. Cadde üzerinde kuzeybatı istikamette ilerlenir, sola Şehit. Beysat Batmaca Sokağa dönülür, bu sokak üzerinde 1.2 km. ilerlenir, sağa 1804. Sokağa ulaşılır ve konu taşınmaz bu sokak üzerinde yer almaktadır. Konu taşınmaza ulaşım Şehit Beysat Batmaca Sokak üzerinden toplu taşıma ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Taşınmaza yakın konumda; Karşıyaka Mezarlığı ve Şehit Ersin Bacaksız Parkı bulunmaktadır. Bölgenin teknik altyapısı bitirilmiş olup, kam hizmetlerinden yararlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmaktadır.

Not: 30/06/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 12/03/2020 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.