1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Keçiören Karşıyaka Mahallesi'nde 3+1 121 m2 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 121m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18103
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 121m2
Ada 91345
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 31

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mah. Nasip Sokak No: 7/4 31 Keçiören/Ankara

Açıklama

Özellikler:  7.normal katta yer alan, 31 bağımsız bölüm numaralı mesken, onaylı mimari projesine ve yerine göre, zemin kattan sağlanan bina girişine göre sağ arka cephede yer almakta olup güneybatı ve güneydoğu yönlerine bakmaktadır. Taşınmaz projesine göre brüt; 121 m2 kullanım alanına sahip olup, giriş holü + 3 oda 1 salon+ 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.  Dışardan yapılan incelemede bina genelinde oturum olmamakta ve balkon korkuluklarının olmadığı, bölgedeki emlakçılardan alınan şifahi bilgiye göre içinde kapı, parke gibi eksik imalatların olduğu bilgisi alınmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.  İnşaatın tamamlanmasından doğacak masraflardan satıcı sorumlu değildir.

Ana Gayrimenkul, 9106,00 m2 yüz ölçümlü 91345 ada 2 parsel üzerinde, betonarme karkas sistemde, ayrık nizamda ve 4/A yapı sınıfında C, C1, C2 ve D blok olarak projelendirilmiş olup D Blok; Bodrum + Zemin + 7 Normal katlı olarak inşa edilmiştir. Yerinde yapılan incelemelere göre, bina dış cepheleri normal diş cephe boyalı olup bina girişinde alüminyum doğrama kapısı mevcuttur. Bina girişi, kat holü zeminleri ve merdiven basamakları mermer plak kaplı, duvarları sıva üzeri boyalıdır. Binanın çevre düzenlemesi kısmen tamamlanmış olup binada açık otopark mevcut olup projesine göre 2 adet asansör bulunmaktadır. Bina girişi, Nasip Sokağa göre yol kotu seviyesinden zemin kat kuzeybatı yönünden ön cephe orta akstan sağlanmaktadır. 31 bb nolu mesken bina girişine göre sağ arka cephede yer almaktadır. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine ve yerindeki tespitlere göre, binanın bodrum katında; sığınak, su deposu, kazan dairesi, su sayaç odası, enerji odası, zemin katında; 4 adet mesken ve bina girişi, 1. kat ile 7. Kat aralığında her katta 4 er adet mesken yer almakta olup bina toplamda 32 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Ulaşım: Ankara İli, Keçiören İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, Nasip Sokak, No: 7/4-31 adresinde konumludur. Keçiören İlçesinin bilinen işlek caddelerinden olan ve Bağlum Bulvarı üzerinden başlayan Kayı Caddesi üzerinde düz devam edilip caddenin sonundan sola dönülüp devamında ilk sağa Mahmudiye Caddesine dönülür. Aynı cadde üzerinde düz devam edilip 2. Sola Taşdelen Caddesine dönülüp ilk sağa dönüldüğünde değerlemesi yapılan taşınmazın açık posta adresini almış olduğu Nasip Sokağa ulaşılır. Taşınmazın yer aldığı bina sokağa aynı yönde dönüşte sağdan 2. Parsel konumunda yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; benzer nitelikte yapılar ve boş parseller yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge alt gelir seviyesine sahip vatandaşların talep ettiği bölgedir. Genel olarak yakın çevresinde site tarzı yapılar mevcuttur. Alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: Taşınmaz tapuda Bağlum Mahallesi'nde kayıtlıdır. Dışardan yapılan incelemede bina genelinde oturum olmamakta ve balkon korkuluklarının olmadığı, bölgedeki emlakçılardan alınan şifahi bilgiye göre içinde kapı, parke gibi eksik imalatların olduğu bilgisi alınmıştır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. İnşaatın tamamlanmasından doğacak masraflardan satıcı sorumlu değildir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.