1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Keçiören Bağlarbaşı Mahallesi'nde 3+1 134 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 134m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17974
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 134m2
Ada 30442
Parsel 24
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 24/03/2004
Ruhsat Tarihi 05/07/2002
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bağlarbaşı Mah. Gözönü Sok.Sunay Apt. No:5/14 Keçiören/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, doğu bina girişine göre arka, sağ tarafta konumlu olup, kuzey ve batı cephelidir.  2 katta yer alan 14 nolu bağımsız bölüm mimari projesine göre; salon, 3 oda, antre, mutfak, banyo, wc-lavabo ve 2 balkondan oluşmakta olup. 134 m2 brüt kullanım alanına sahiptir.

Ana taşınmaz, Keçiören İlçesi, Bağlarbaşı Mahallesi, 1804,00 m² yüzölçümlü 30442 ada 24 parsel üzerine, orta kalitede malzeme ve işçilik kullanılarak, betonarme sistemde, ayrık nizamda inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina; bodrum kat + zemin + 3 normal kat + çatı kat olarak inşa edilmiş olup, tek girişlidir. Binanın bodrum katında; 1,2 numaralı meskenler, sığınak, su deposu, kapıcı yaşama kömürlükler bulunmaktadır. Zemin katında; 3, 4, 5, 6 numaralı meskenler ve bina girişi mevcuttur. Normal katlanın her katında 4 er adet mesken olmak üzere yapıda toplam 18 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden doğu yönden verilmiştir. Binada asansör bulunmaktadır. Binada ısı yalıtımı bulunmaktadır.

Ulaşım: Ankara İli, Keçiören İlçesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Gözönü Sokak, Sunay Apt. No:5, Kat:2, Daire: 14 posta adresinde yer almaktadır. Ulaşım için, Felek Caddesi üzerinde kuzeybatı istikamette ilerlenir, sağa Duman Sokağa dönülür, bu sokak üzerinde 580 m. ilerlenir, sola Gözönü Sokağa ulaşılır ve ekspertize konu taşınmaz bu sokak üzerinde yer almaktadır. Konu taşınmaza ulaşım Felek Caddesi üzerinden toplu taşıma ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Taşınmaza yakın konumda; Gökçek Parkı ve Keçiörengücü Aktepe Stadyumu bulunmaktadır. Bölgenin teknik altyapısı bitirilmiş olup, kamu hizmetlerinden yararlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmaktadır. 

Not: 05/07/2002 tarihli yapı ruhsatı ve 24/03/2004 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.