Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İnci Life Termal Tesisleri İçinde Natamam Dubleks Villa

Şirketten 2 + 1 138m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19059
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
138m2
Ada:
752
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
12
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
09.08.2010

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güneyce Mah. Hilmi Çayırlıoğlu Cad. İnci Life Termal Tesisleri, No: 63/34, 35, 36 Güdül / ANKARA

Açıklama

ANKARA GÜDÜL'DE İNCİ LİFE TERMAL TESİSLERİ İÇİNDE HAVUZLU NATAMAM DUBLEKS VİLLA

Özellikler: 2 nolu taşınmaz, mimari projesine göre, brüt ~126 m² + ~12 m² teras kullanım alanına sahip olup, 2 oda, salon+mutfak, banyo, wc, havuz, soyunma odası, balkon ve teras bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın zemin katı, mimari projesine göre, brüt ~59 m² + ~12 m² teras kullanım alanına sahip olup, salon+mutfak, wc, havuz, soyunma odası ve teras bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın 1. katı, mimari projesine göre, brüt ~67 m² kullanım alanına sahip olup, 2 oda, banyo ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın girişinde çelik kapı bulunmakta olup, tüm zeminler seramik kaplıdır. Islak zeminlerin duvarları seramik kaplı, diğer bölümlerin duvarları saten boyalıdır. Taşınmazın mutfağında suntalem gövdeli ve balon kapaklı mutfak dolabı bulunmaktadır. Banyoda Hilton lavabo ve klozet bulunmakta olup, taşınmazlarda bataryalar halihazırda mevcut değildir. Taşınmazların iç kapıları panel kapı, pencereleri pvc doğramadır. Taşınmazın ısınması merkezi termal ısıtma ile sağlanacak olup, halihazırda petekleri takılı değildir. Taşınmaz %91 inşaat seviyelidir.

Taşınmazın bulunduğu bölgede, boş arsalar, bahçeler, tarım arazileri, besi çiftlikleri ve az sayıda benzer özelliklerde çoğu inşaat halinde tamamlanmamış termal tesisler bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı henüz tamamlanmamıştır. Bölge yapılaşma karakteristiğini çok katlı ve villa tipi yapılardan oluşturmaktadır.

Not: Taşınmaz  %91 inşaat seviyelidir. 09.08.2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.  Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.   Taşınmaz üzerinde TEK lehine irtifak hakkı vardır. Taşınmazın ısınması merkezi termal ısıtma ile sağlanacak olup, halihazırda petekleri takılı değildir. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.