Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İnci Life Termal Tesisleri İçinde Natamam Dubleks Villa

Şirketten 2 + 1 138m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19059
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
138m2
Ada:
752
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
12
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
09.08.2010

Ödeme Detayları

KDV:
% 18
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Güneyce Mah. Hilmi Çayırlıoğlu Cad. İnci Life Termal Tesisleri, No: 63/34, 35, 36 Güdül / ANKARA

Açıklama

ANKARA GÜDÜL'DE İNCİ LİFE TERMAL TESİSLERİ İÇİNDE HAVUZLU NATAMAM DUBLEKS VİLLA

Özellikler: 2 nolu taşınmaz, mimari projesine göre, brüt ~126 m² + ~12 m² teras kullanım alanına sahip olup, 2 oda, salon+mutfak, banyo, wc, havuz, soyunma odası, balkon ve teras bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın zemin katı, mimari projesine göre, brüt ~59 m² + ~12 m² teras kullanım alanına sahip olup, salon+mutfak, wc, havuz, soyunma odası ve teras bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın 1. katı, mimari projesine göre, brüt ~67 m² kullanım alanına sahip olup, 2 oda, banyo ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın girişinde çelik kapı bulunmakta olup, tüm zeminler seramik kaplıdır. Islak zeminlerin duvarları seramik kaplı, diğer bölümlerin duvarları saten boyalıdır. Taşınmazın mutfağında suntalem gövdeli ve balon kapaklı mutfak dolabı bulunmaktadır. Banyoda Hilton lavabo ve klozet bulunmakta olup, taşınmazlarda bataryalar halihazırda mevcut değildir. Taşınmazların iç kapıları panel kapı, pencereleri pvc doğramadır. Taşınmazın ısınması merkezi termal ısıtma ile sağlanacak olup, halihazırda petekleri takılı değildir. Taşınmaz %91 inşaat seviyelidir.

Taşınmazın bulunduğu bölgede, boş arsalar, bahçeler, tarım arazileri, besi çiftlikleri ve az sayıda benzer özelliklerde çoğu inşaat halinde tamamlanmamış termal tesisler bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı henüz tamamlanmamıştır. Bölge yapılaşma karakteristiğini çok katlı ve villa tipi yapılardan oluşturmaktadır.

Not: Taşınmaz  %91 inşaat seviyelidir. 09.08.2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.  Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.   Taşınmaz üzerinde TEK lehine irtifak hakkı vardır. Taşınmazın ısınması merkezi termal ısıtma ile sağlanacak olup, halihazırda petekleri takılı değildir. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder. 
Not: Taşınmaz satış bedeline %18 KDV tutarı eklenecektir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.