Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Güdül İnci Life Termal Tesisleri İçinde 182 m2 Natamam Daire

Şirketten 2 + 1 182m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19070
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
182m2
Ada:
753
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
10
Ruhsat Tarihi:
03.02.2012
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
9
Bağımsız Bölüm:
121

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güneyce Mah. Hilmi Çayırlıoğlu Cad. İnci Life Termal Tesisleri, E Blok, No: 71/121 Güdül / ANKARA

Açıklama

ANKARA GÜDÜL'DE İNCİ LİFE TERMAL TESİSLERİ İÇİNDE DAİRE

Özellikler: 121 nolu konut, bloğun 9. Katında, bina girişine göre, ön, sol yan ve arka cephede (kuzeygüneydoğu) yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre, brüt ~100 m² + ~82 m² teras kullanım alanına sahip olup, 2 oda, salon+mutfak, banyo, wc ve teras bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş ve iç kapıları halihazırda mevcut değildir. Taşınmazın zeminleri şap seviyesinde, duvarları saten alçı boyalıdır. Taşınmazın ıslak hacimlerin seramikleri halihazırda mevcut durumda değildir. Taşınmazın penceresi pvc doğrama olup, camları henüz takılı değildir. Taşınmazın ısınması merkezi termal ısıtma ile sağlanacak olup, halihazırda peteklerin çoğu takılı fakat kazan dairesi mevcut değildir. Taşınmaz %64 inşaat seviyelidir.

Binanın dış cephelerinin %90’ı normal dış cephe boyalıdır. Binanın giriş kapısı, 2 adet asansörü, merdiven korkulukları, bana için kapılar henüz mevcut değildir. Bina kat holleri şap seviyesinde, duvarları saten alçı boyalıdır. Merdiven basamakları mermer kaplı olup, binaya giriş kuzey cepheden ve zemin kat seviyesindendir. Bina halihazırda inşaat halinde olup, çevre düzenlemeleri henüz tamamlanmamıştır.

Taşınmazın bulunduğu bölgede, boş arsalar, bahçeler, tarım arazileri, besi çiftlikleri ve az sayıda benzer özelliklerde çoğu inşaat halinde tamamlanmamış termal tesisler bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı henüz tamamlanmamıştır. Bölge yapılaşma karakteristiğini çok katlı ve villa tipi yapılardan oluşturmaktadır

Not: Taşınmazın ısınması merkezi termal ısıtma ile sağlanacak olup, halihazırda peteklerin çoğu takılı fakat kazan daire mevcut değildir. Taşınmaz %64 inşaat seviyelidir.  Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.  Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.