12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Güdül İnci Life Termal Tesisleri İçinde 182 m2 Natamam Daire

Şirketten 2 + 1 182m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19070
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
182m2
Ada:
753
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
10
Ruhsat Tarihi:
03.02.2012
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
9
Bağımsız Bölüm:
121

Ödeme Detayları

KDV:
% 18
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Güneyce Mah. Hilmi Çayırlıoğlu Cad. İnci Life Termal Tesisleri, E Blok, No: 71/121 Güdül / ANKARA

Açıklama

ANKARA GÜDÜL'DE İNCİ LİFE TERMAL TESİSLERİ İÇİNDE DAİRE

Özellikler: 121 nolu konut, bloğun 9. Katında, bina girişine göre, ön, sol yan ve arka cephede (kuzeygüneydoğu) yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre, brüt ~100 m² + ~82 m² teras kullanım alanına sahip olup, 2 oda, salon+mutfak, banyo, wc ve teras bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş ve iç kapıları halihazırda mevcut değildir. Taşınmazın zeminleri şap seviyesinde, duvarları saten alçı boyalıdır. Taşınmazın ıslak hacimlerin seramikleri halihazırda mevcut durumda değildir. Taşınmazın penceresi pvc doğrama olup, camları henüz takılı değildir. Taşınmazın ısınması merkezi termal ısıtma ile sağlanacak olup, halihazırda peteklerin çoğu takılı fakat kazan dairesi mevcut değildir. Taşınmaz %64 inşaat seviyelidir.

Binanın dış cephelerinin %90’ı normal dış cephe boyalıdır. Binanın giriş kapısı, 2 adet asansörü, merdiven korkulukları, bana için kapılar henüz mevcut değildir. Bina kat holleri şap seviyesinde, duvarları saten alçı boyalıdır. Merdiven basamakları mermer kaplı olup, binaya giriş kuzey cepheden ve zemin kat seviyesindendir. Bina halihazırda inşaat halinde olup, çevre düzenlemeleri henüz tamamlanmamıştır.

Taşınmazın bulunduğu bölgede, boş arsalar, bahçeler, tarım arazileri, besi çiftlikleri ve az sayıda benzer özelliklerde çoğu inşaat halinde tamamlanmamış termal tesisler bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı henüz tamamlanmamıştır. Bölge yapılaşma karakteristiğini çok katlı ve villa tipi yapılardan oluşturmaktadır

Not: Taşınmazın ısınması merkezi termal ısıtma ile sağlanacak olup, halihazırda peteklerin çoğu takılı fakat kazan daire mevcut değildir. Taşınmaz %64 inşaat seviyelidir.  Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.  Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Not: Taşınmaz satış bedeline %18 KDV tutarı eklenecektir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.