1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Güdül Güneyce Mahallesi'nde 1872m2 Turizm+Konut İmarlı Arsa

Bankadan 1872m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14869
Metre Kare 1872m2
Ada 713
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0.35

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara ili, Güdül İlçesi, Güneyce Mahallesi, Karaçamur Mevkii, 713 Ada 2 Parsel

Uzman Görüşü

Termal otel bölgesine yakın konumlu olması ile göz dolduran, termal oteller ile site tarzında villa tipi konut projeleri bulunan yatırıma elverişli bölgede, Güdül - Ayaş arası toplu taşıma imkanı da olan, Turizm ve Konut alanı Lejantında 1872 m2 hissesiz müstakil imarlı arsa; tek tapu olması, termal tesislere yakın konumda olması, Ankara-­Beypazarı Yoluna yakın mesafede olması, yapılaşma engelinin bulunmaması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Ankara İli, Güdül İlçesi, Güneyce Mahallesi, 713 ada 2 no.lu parsel ile belirli 1872m2 alanlı "ARSA" dır. Taşınmaz geometrik olarak amorf şeklinde olup, topoğrafik olarak düz bir Arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın kuzey yönünde aynı ada 1 parsele, güney yönde 107 ada 65 parsele, doğu yönde isimsiz yola, batı yönde 107 ada 88 parsele cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz çevresinde yer alan sokaklar ve caddeler mahallinde oluşturulmamıştır. Parsel üzerinde maddi değeri bulunmayan konteyner yer almakta olup etrafını çevreleyen unsur bulunmamaktadır. Belediye sınırları içerisindeki bölgenin kamu hizmetlerinden istifadesi mevcut değildir. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz konum olarak Güdül ilçe merkezine yaklaşık 36km mesafededir. Bölge, termal turizm amaçlı kullanımın yoğun olduğu bölgedir. Taşınmaz, bölgede yer alan en yakın termal tesise yaklaşık 300m mesafededir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özelliklerde boş arsalar, inşa halinde ve halihazır kullanımda olan termal tesisler ile site veya müstakil tarzında villa tipi konut projeleri bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; AnkaraBeypazarı Yolu Beypazarı istikametinde takip edilirken ilerlerken Ayaş İçmeceleri kavşağı geçilince sol toprak yola dönülür. Toprak yol yaklaşık 32,5 km takip edilir ve sağ kol üzerinde kalan söz konusu taşınmaza ulaşılır. 

Not: Taşınmaz Belediye sınırları içinde olup, 1/1000 ölçekli uygulama imar planına ve güncel imar durum belgesine göre `Turizm ve Konut Alanı` alanında kalan  taşınmaz için yapılaşma koşulları, ayrık nizam, 2 kat, E:0,35, Hmax:6,50m olarak belirlenmiştir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.