COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Güdül Güneyce Mahallesi'nde 1872m2 İmarlı Arsa

Bankadan 1872m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14869
Metre Kare 1872m2
Ada 713
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0.35

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara ili, Güdül İlçesi, Güneyce Mahallesi, Karaçamur Mevkii, 713 Ada 2 Parsel

Açıklama

Termal otel bölgesine yakın konumlu olması ile göz dolduran, termal oteller ile site tarzında villa tipi konut projeleri bulunan YATIRIMA ELVERİŞLİ BÖLGEDE, Güdül - Ayaş arası toplu taşıma imkanı da olan, Turizm ve Konut alanı Lejantında, 1872 m2 HİSSESİZ-MÜSTAKİL, İMARLI FIRSAT ARSA 

Özellikler: Taşınmaz, Ankara İli, Güdül İlçesi, Güneyce Mahallesi, 713 ada 2 no.lu parsel ile belirli 1872m2 alanlı "ARSA" dır. Taşınmaz geometrik olarak amorf şeklinde olup, topoğrafik olarak düz bir Arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın kuzey yönünde aynı ada 1 parsele, güney yönde 107 ada 65 parsele, doğu yönde isimsiz yola, batı yönde 107 ada 88 parsele cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz çevresinde yer alan sokaklar ve caddeler mahallinde oluşturulmamıştır. Parsel üzerinde maddi değeri bulunmayan konteyner yer almakta olup etrafını çevreleyen unsur bulunmamaktadır. Belediye sınırları içerisindeki bölgenin kamu hizmetlerinden istifadesi mevcut değildir. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz konum olarak Güdül ilçe merkezine yaklaşık 36km mesafededir. Bölge, termal turizm amaçlı kullanımın yoğun olduğu bölgedir. Taşınmaz, bölgede yer alan en yakın termal tesise yaklaşık 300m mesafededir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özelliklerde boş arsalar, inşa halinde ve halihazır kullanımda olan termal tesisler ile site veya müstakil tarzında villa tipi konut projeleri bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; AnkaraBeypazarı Yolu Beypazarı istikametinde takip edilirken ilerlerken Ayaş İçmeceleri kavşağı geçilince sol toprak yola dönülür. Toprak yol yaklaşık 32,5 km takip edilir ve sağ kol üzerinde kalan değerleme konusu taşınmaza ulaşılır.