1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Etimesgut Topçu Mahallesi'nde 5+1 175 m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 175m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16932
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 45747
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Topçu Mah. 1541 Cad. Saadet Apt. No:17/14 Etimesgut/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 1.bodrum katında bulunan bina girişine göre sol ön cephede yer alan çatı aralı meskendir. Yaklaşık brüt 175 m alanına sahiptir. Gayrimenkulde 3 katta salon, 3 oda, mutfak, banyo ve 2 balkon bulunmakta olup yaklaşık brüt 110 m2, çatı katta 2 oda, banyo ve teras (47m2) bulunmakta olup yaklaşık brüt 65 m2 olmak üzere toplam 175 m2 kullanım alanlıdır. Çelik doğrama giriş kapısı bulunan dairede iç kapılar ahşap kapıdır. Banyo, mutfak ve wc zeminleri seramik kaplama; salon ve oda zeminleri parkedir. Salon, antre ve oda duvarlar saten alçı üzeri plastik boyalıdır. Tavanlarda ince sıva tavan boyasıdır. Mutfak dolapları lake kapaklı, tezgahı granittir. Banyo duvarlar fayans kaplama olup içerisinde dolaplı lavabo, klozet, duş teknesi ve duş kabini mevcuttur. Dış cephe doğramalar pvc doğramadır. Taşınmazın TAPU VASFI ÇATI ARALI MESKEN'dir.

Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz, 2 bodrum+zemin+3 normal kat olmak üzere toplam 6 kat olarak inşa edilmiştir. 2.bodrum katta sığınak, meskenlere ait eklenti depolar, kapıcı dairesi, sayaç yerleri, 1.bodrum katta 3 adet mesken ve bina girişi, zemin katta 3 adet mesken, 1. ve 2. normal katlarda 3 er adet mesken ve 3.katta 4 adet mesken olmak üzere 16 bağımsız bölüm olarak dağılmışlardır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina giriş holü, sahanlıklar ve merdiven basamaklan mermerdir. Ana gayrimenkulde doğalgaz tesisat, otopark ve asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Ankara İli, Etimesgut İlçesi, Topçu Mahallesi, Etimesgut İlçe merkezine 4 km mesafede yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için 1544.Cadde üzerinden bat istikametinde ilerlerken caddeyi sağ kolda kesen 1512.Cadde istikametine dönülür, ardımdan tekrar sağa 1541.Cadde istikametine dönülür. 1541.Cadde üzerinde sağ koldan ikinci parsel içerisinde konumlu binadır. Taşınmazın yakın çevresinde konut, çocuk parkı yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge alt-orta gelir seviyesine sahip vatandaşlarının, talep ettiği bölgedir. Genel olarak mesken alan olarak planlanmış olup; 4-5 katlı yapılar mevcuttur. Alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ana gayrimenkul 602,00 m alanlı parsel üzerinde 16 bağımsız bölüm olarak inşa edilmiştir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.