1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Etimesgut Süvari Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15299
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 45212
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SÜVARİ MAH. 1729 SOK. No: 5 / 17 ETİMESGUT / ANKARA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bina girişine sağ arka cephede konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine istinaden salon, mutfak, antre, banyo, wc, 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Toplamda 60 m2 kullanım alanlıdır. Projesine göre: 2.Bodrum kat, taşınmaza ait eklenti olan depo hacmine kat holünden giriş mevcuttur. Ancak mahallen deponun giriş kapısı kapatılarak taşınmazın antre hacminden verilen kapı ile taşınmaz içinden bağlantı sağlanmıştır. Söz konusu alan 35 m2 olup oda ve mutfak hacimlerine bölünmüştür. Projesinde mutfak olarak geçen hacim oda hacmi olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın salon, oda zemin şeri parke olup duvarların boyalıdır Islak hacim zeminleri seramik olup duvarları tavan seviyesine kadar fayans kaplamadır. Giriş kapısı çelik kapıdır. Taşınmaz projesinde 60m2 1+0 iken mevcutta depo alanı daireye katılarak, 2+1 95m2 olarak inşaa edilmiştir.

Ana taşınmaz betonarme yapı tipinde bitişik nizam inşa edilmiştir. Ana taşınmaz 3 bodrum +zemin+3 normal + çatı kattan oluşmaktadır. Toplamda 7 katlıdır. Kat dağılımı; 3.bodrum katta: sığınak ve otopark; 2.bodrum katta: 2 adet bağımsız bölüm; 1.bodrum katta:3 adet bölüm; Zemin katta: bina girişi, 3 adet bağımsız bölüm; Normal katta: her katta 3 adet bağımsız bölüm olmak üzere toplam 17 adet bağımsız bölüm vardır. Bina dıştan boyalıdır. Isınma ihtiyacı bağımsız kombi sistemi ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Söz konusu taşınmaz Ankara ili, Etimesgut İlçesi, Süvari Mahallesi, 1729.Sokak, No:5/17 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz tarif olarak 1729. Sokak üzerinde batı istikametinde ilerlerken yolun solunda konumludur.

Not: 23.06.2011 tarihli, 387 sayılı yapı kullanma izin belgesi (iskan) mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.