1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Etimesgut Süvari Mahallesi 5+1 182m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 182m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16935
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 182m2
Ada 45136
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Süvari Mah.1689 Sok.Orhanlar Apt.No:24/8 Etimesgut/Ankara

Açıklama

Özellikleri: 8 bağımsız bölüm nolu çatı aralı mesken, binanın zemin katındaki girişine göre sağ yan cephede konumlanan dairedir. Etimesgut Tapu Müdürlüğü arşivinde incelenen 30.11.1998 tarihi onaylı mimari projesine göre 3.katta(124m2): 3 adet oda, salon, mutfak, hol, antre, banyo, wc, 2 balkon bölümlerinden çatı arası katta(58m2): 2 oda, hiç hol, banyo, wc, 40m2 teras hacimlerinden oluşmakta olup teras hariç yaklaşık brüt 182m2 alana sahiptir. 8 nolu bağımsız bölümün giriş kapısı çelik kapıdır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 498 m2 alanlı arsa  üzerinde ayrık nizam, betonarme  karkas yapı sisteminde inşa edilmiş olup, yaklaşık 17 yıllıktır. Bina, 1 bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı aralı olmak üzere toplam 5 katlıdır. Binaya giriş, projesinde ve mahallinde zemin kattan yola cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz bulunduğu ana gayrimenkulun zemin kattaki giriş yönüne göre sağ cephede  8 nolu bağımsızdır. Taşınmazın bulunduğu binada asansör bulunmamaktadır. Binanın tüm katlarının yer döşemesi karo mozaik, merdicen korkulukları demir doğramadır. Binanın dış cephesi boyalı olan yapının bodrum katında: su deposu, sığınak, depolar, zemin katında: bina girişi, 1,2 nolu meskenler, diğer normal katlar katta 2 şer mesken olmak üzere toplam 8 bağımsız bölümden oluşmaktadır. 

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşmak için istasyon caddesinden batı istikametinde ilerlerken Özgüneş Tren İstasyonun karşısından 1682. Caddeye 250 m ileriden sağa 1544. Caddeye ve 100 m ileriden sola 1689.Sokağa girince sağ tarafta taşınmaza ulaşılmaktadır. Mahalle, genellikle 5-15 yıllık binalar, orta yapılı konut ve mesken şeklinde yapılaşmaktadır. Bölge, Ankara'nın gelir düzeyi orta olan ailelerin ikamet ettiği bölgelerdendir. Taşınmazında yakın çevrede benzer binalar, Layika Akbilek İlkokulu, Şehit Velid Bektaş Anadolu Ortaokulu bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.