Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Etimesgut Sakalar Tower'da 87 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 82m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23498
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
82m2
Ada:
47549
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
17
İskan Tarihi:
18/04/2018
Ruhsat Tarihi:
31/03/2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
138
Bağımsız Bölüm:
14

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yeşilova Mahallesi, 4012. Sokak, Sakalar Tower, B Blok, No: 1B, Kat: 14, Daire: 138, Etimesgut / ANKARA

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, 9.926 m2 yüzölçümlü imar parseli üzerinde yer alan, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı sisteminde ve 4C yapı kalitesinde inşa edilmiş 17 katlı A ve B bloklar ile 2 katlı C bloktan oluşan bina ve arsasıdır. Site içerisinde, açık otopark alanı ve özel güvenlik bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu B blok, parselin güneydoğu köşesinde konumlu 17 katlı bloktur. B blok, bodrum, zemin ve 15 adet normal kat olmak üzere toplam 17 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında, sığınak, su deposu, sayaç odası, jeneratör odası ve fitness salonu, zemin katında bina girişi, 2 dükkan ve 3 ofis ile 15 adet normal katın her birinde 10ar adet ofis olmak üzere toplam 155 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi boyalıdır. Vaziyet planından bina giriş yönü gösterilmiş olup zemin kat seviyesinden ve güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Apartman giriş kapısı cam bölmeli fotoselli alüminyum doğramadır. Apartman girişi, merdivenleri, kat sahanlıkları, duvarlar ve ortak kullanım alanları mermer kaplamadır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Apartman içerisinde doğalgaz tesisatı ve 4 adet asansör bulunmaktadır.

36/9926 arsa paylı 138 bağımsız bölüm no.lu ofis, binanın B blok 14. normal katında, zemin kattan sağlanan bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Mesken kuzeybatı cephelidir. Ofis projesine göre, e brüt: ~82 m² kullanım alanına sahiptir. Antre-hol + 1 oda + 1 ofis-mutfak nişi + 1 banyo- wc + 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın projesinden farklı olarak balkon alanının bir kısmı ofis alanına eklenmiş ve ~2 m2 alanlı havalandırma boşluğu ve 1 m2 alanlı bina kat holünden alınarak taşınmazın alanına eklendiği tespit edilmiştir.

Önemli Özellikleri:

  • Emsallerine göre uygun ve avantajlı fiyatlıdır.
  • Elvankent tren istasyonuna 2 dk yürüme mesafesindedir.
  • Merkezi konumludur. 
  • Metromall, Optimum gibi AVM'lere yakın konumdadır.

Not: Niteliği ofistir ancak daire olarak kullanılmaya uygundur. Bina genelinde bağımsız bölümler daire olarak kullanılmıştır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.