COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Piyade Mahallesi'nde 2+1 60 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 60m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16682
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 45426
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 9/11/2015
Ruhsat Tarihi 21/01/2011
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Piyade Mah. 1980. Cadde YPK Pırlanta İNŞ. Apt. No:6/2 Etimesgut/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2.bodrum kattaki 2 bb nolu meskendir. Taşınmaz bina girişine göre ön cephenin ortasında yer almaktadır. Güneybatı olmak üzere tek cephelidir. Bulunduğu cephede normal kat görünümlüdür ve komşu parseldeki binaya cephelidir. Yol kotu alanda yer almaktadır. Projesine göre, brüt 60m2 alanlı olup salon, 2 oda, mutfak, banyo, antre bölümlerinden oluşmaktadır. Isıtma sistemi kombi kaloriferdir. 

Arsa Bolümü: 585m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgen şeklinde, kot olarak yol seviyesi ile aynı seviyede, topoğrafik olarak güneye doğru inen eğimli bir yapıdadır. Bina Bölümü: Parsel üzerine ayrık nizamda, betonarme yapı türünde, 3bodrum+zemin-3 normal katlı olarak yaklaşık 2015 yılında inşa edilmiştir. 3.bodrum katta, otopark, su deposu, sığınak, 2.bodrum katta, sığınak, 1,2,3,4 bb nolu meskenler, 1.bodrum katta, 5.6 nolu meskenler, zemin katta, 7,8.9 bb nolu meskenler, 1 normal katta, 10,11,12 bb nolu meskenler, 2.normal katta, 13,14,15 bb nolu meskenler, 3.normal katta, 16,17,18 bb nolu meskenler olmak üzere binada toplam 18 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina dış cephesi mantolama sıva üzeri boyalıdır. Binada doğalgaz tesisat ve açık otopark bulunmaktadır. Binanın girişi, zemin katından, caddeye göre sağ yan taraftan, güneybatı cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Ankara ili, Etimesgut ilçesi, Piyade Mahallesi, 1980.Cadde, Ypk Pırlanta İnş. Apartman, No:62 adresindedir. Taşınmazın bulunduğu bölge, içe merkezinin batısında, birkaç km mesafede kalmaktadır. Ana arterlerden Ahi Mesud Bulvarı üzerinde ban yönüne ilerlerken sağa Ahi Elvan Caddesi'ne girilir. 500m sonra sağa 1980.Caddeye gidilir. Taşınmazın bulunduğu bina, 100m sonra sağda yer almaktadır. Bölge komut kullanımına ayrılmış olup ticari faaliyet genel olarak 1544.Cadde üzerinde yoğunlaşmıştır. Kamu hizmetlerinden istifadesi ve teknik altyapısı tamdır. Yakın konumda, pazar yeri, ilkokul cami, park gibi sosyal donatılar mevcuttur. Ulaşım, yürüme mesafesinden geçen toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan 3 bodrum-zemin+3 normal katlı betonarme binadan ibarettir. 

Not: 21/01/2011 tarihli yapı ruhsatı ve 9/11/2015 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.