COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Kervan Saray Park Sitesi'nde 6+1 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 270m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16755
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 270m2
Ada 46817
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 17/07/2012
Ruhsat Tarihi 25/05/2009
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm B-25

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bağlıca Mah. Merkez Cd. Kervan Saray Park Sitesi, B blok, Dış Kapı No:8B Kat:6 İç Kapı No:25 Etimesgut/Ankara

Açıklama

Özellikler: B blokta yer alan 25 bb numaralı taşınmaz mevcutta 270 m2 alanlı olup yasal olarak 245 m2 alanlıdır. 6 oda, salon, mutfak, 3 banyo ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Binada asansör vardır.

46817 Ada, 1 Parsel 13101 m2 yüzölçümlü olup hafif eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Parsel üzerinde 2 adet katı blok ve 6 adet villadan oluşan site yerleşimi yer almaktadır. Taşınmazın da içerisinde yer almakta olduğu B Bloğun mahallimdeki konumu ile vaziyet planı üzerindeki konumu uygun olup krokiler üzerinde işaretlenmiştir. B Blok 2 bodrum + zemin + 6 normal kat + çatı katlı, ayrık nizam, B.AK yapı tarzında inşa edilmiştir. B Bloğum 2. bodrum katında depo, su deposu, kapalı otopark, 1. bodrum katında blok girişi, sığınak, kapıcı dairesi, diğer her bir katının beherinde ise 4 adet mesken (son katta yer alan meskenler çan aralı olmak üzere) yer almaktadır. Toplam 28 adet bağımsız bölümden müteşekkil olan bloğa giriş 1. bodrum kat seviyeden ve A Bloğa bakan cephesinden sağlanmaktadır. Blok içerisinde kat bollerinde ve kat irtibat merdiven basamaklan mermer, duvarlar plastik badanalı olup korkuluklar demir malzemeden imaldir. Elektrik, su, kanalizasyon, çift asansör ve doğalgaz tesisatları mevcut olan bloktaki bağımsız bölümlerin ısınması doğalgaz kombi vasıtasıyla sağlanmaktadır.

Ulaşım: Ankara ili, Etimesgut İlçesi, Bağlıca Mahallesi içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın da içerisinde yer almakta oldu site yerleşimi; bölgenin ana ulaşım akslarından biri konumunda olan Bağlıca Bulvarı üzerinden Dumlupınar Bulvarı istikametine gidişe göre bulvardan sağ tarafa ayrılan Merkez Caddesi üzerinde kaindir. Site yerleşimi Merkez Caddesi üzerinden Bağlıca Bulvarına çıkış istikametine göre caddenin sol tarafında konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde taşınmazla benzer özelliklere haiz site şeklinde komut yerleşim alanları, boş parseller, taşınmaza nazaran daha yeni ve daha yüksek katlı site yerleşimleri ve Bağlıca Bulvarı yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları vasıtasıyla ana cadde bulvarlar üzerinden sağlanabilmektedir. Bölge orta ve orta üstü gelir grubu halk tarafından rağbet gören bir yerleşim bölgesidir. 

Not: 25/05/2009 tarihli yapı ruhsatı ve 17/07/2012 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.