COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Elvan Mahallesinde 90m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11711
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 45387
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Elvan Mahallesi 1924. Sok. No:4 Akar Apartmanı, Kat: 1. Bodrum D:2 Etimesgut/ANKARA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Elvan Mahallesi 1924.Sokak No:4/2, Etimesgut Ankara posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşan; Etimesgut ilçesi ana arteri olan istasyon Caddesi üzerindeki Emirler Tren İstasyonu önündeki kavşaktan başlayan Ahi Elvan Caddesini takiben ilerlerken yol üzerindeki ilk ışıklı kavşaktan sağa 1544.Caddeye girilir, buradan da yol üzerindeki Gani Camiyi geçtikten sonra 2. sağa 1924. Sokağa dönülerek sağlanmaktadır. Kent içi yerleşim alanı olan bölgede, benzer nitelikte apartman tipi konutlar bulunmaktadır. Bölge % 100 oranında yapılaşmış olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaza özel araçlarla, bulunduğu bölgeye ise 1544.Cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabilmektedir.
Özellikler: Taşınmaz, ana taşınmazın 1. bodrum katında yer alan, bina giriş kapısına göre sol tarafta, merdiven çıkış bana göre sol çaprazda konumlu 2 kapı numaralı bağımsız bölümdür. Taşınmaz onaylı projesine göre. 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 hol 1wc, 1 banyo, 1 balkondan ve yaklaşık 90 m2 alandan oluşmaktadır. Dairenin giriş kapısı çelik profillidir.

Ana taşınmaz 678.00 m2 alan üzerine kurulu betonarme karkas sistemde. ikili blok nizamda. 3A yapı sınıfında inşa edilmiş olup 2 bodrum + zemin + 3 normal kattan oluşmaktadır. Yapının dış yüzeyleri renkli dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina girişi binanın batı yönlü ön cephesinden, zemin kattan sağlanmaktadır. Ana yapının giriş holü, kat holleri ve merdiven basamaklarının zemini ile duvarları yarıya kadar mermer üstleri ise plastik boya ile boyalıdır. Binada asansör bulunmamakta olup açık otopark mevcuttur. Taşınmaza yakın konumda, Nasrettin Hoca ilkokulu, Necip Fazıl Ortaokulu, Gani Cami ve Akşemsettin Parkı vb. kamu hizmet alanları ile yer yer özel teşebbüs tarafından işletilen ticari işletmeler yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.