COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Etimesgut Elvan Mahallesinde 90m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11711
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 45387
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Elvan Mahallesi 1924. Sok. No:4 Akar Apartmanı, Kat: 1. Bodrum D:2 Etimesgut/ANKARA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Elvan Mahallesi 1924.Sokak No:4/2, Etimesgut Ankara posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşan; Etimesgut ilçesi ana arteri olan istasyon Caddesi üzerindeki Emirler Tren İstasyonu önündeki kavşaktan başlayan Ahi Elvan Caddesini takiben ilerlerken yol üzerindeki ilk ışıklı kavşaktan sağa 1544.Caddeye girilir, buradan da yol üzerindeki Gani Camiyi geçtikten sonra 2. sağa 1924. Sokağa dönülerek sağlanmaktadır. Kent içi yerleşim alanı olan bölgede, benzer nitelikte apartman tipi konutlar bulunmaktadır. Bölge % 100 oranında yapılaşmış olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaza özel araçlarla, bulunduğu bölgeye ise 1544.Cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabilmektedir.
Özellikler: Taşınmaz, ana taşınmazın 1. bodrum katında yer alan, bina giriş kapısına göre sol tarafta, merdiven çıkış bana göre sol çaprazda konumlu 2 kapı numaralı bağımsız bölümdür. Taşınmaz onaylı projesine göre. 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 hol 1wc, 1 banyo, 1 balkondan ve yaklaşık 90 m2 alandan oluşmaktadır. Dairenin giriş kapısı çelik profillidir.

Ana taşınmaz 678.00 m2 alan üzerine kurulu betonarme karkas sistemde. ikili blok nizamda. 3A yapı sınıfında inşa edilmiş olup 2 bodrum + zemin + 3 normal kattan oluşmaktadır. Yapının dış yüzeyleri renkli dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina girişi binanın batı yönlü ön cephesinden, zemin kattan sağlanmaktadır. Ana yapının giriş holü, kat holleri ve merdiven basamaklarının zemini ile duvarları yarıya kadar mermer üstleri ise plastik boya ile boyalıdır. Binada asansör bulunmamakta olup açık otopark mevcuttur. Taşınmaza yakın konumda, Nasrettin Hoca ilkokulu, Necip Fazıl Ortaokulu, Gani Cami ve Akşemsettin Parkı vb. kamu hizmet alanları ile yer yer özel teşebbüs tarafından işletilen ticari işletmeler yer almaktadır.