Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Çankaya'da 6+1 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 430m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 3379
Pafta -
Ada 26338
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm 26

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Açıklama

Açık Adres: Kırkkonaklar Mah. 314 Cad. Çelik Apt. No:11/26 Çankaya/Ankara

Ulaşım:
 Atakule önündeki kavşaktan itibaren Çankaya Caddesi üzerinde ilerlenilerek Cumhurbaşkanlığı Köşkü bitiminden itibaren aynı istikametteki Uğur Mumcu Caddesine geçilip caddenin sonundaki trafik ışıklarında ulunan kavşaktan sağa 270. sokağa dönülüp caddenin sonlarında sağ kolda bulunan park ve Özüm Birlik Konutlarını geçtikten sonra ilk sola 316. Caddeye dönülüp Kırıkkonaklar Anadolu Lisesi bitimindeki trafik ışıklı kavşaktan sola 315. Caddeye buradan da ilk sola dönülerek ulaşılan 314. Cadde üzerinde, bu yönde sağda yer alan binanın 9. normal kat 26. bağımsız bölüm çatı aralı konuta ulaşılmaktadır. 

Özellikler: Söz konusu gayrimenkul 9.normal katında giriş holü, koridor, salon, 4 oda, mutfak,  içerisinde sauna bulunan banyo, ebeveyn banyo ve 3 balkondan olmak üzere 255m2 olup, giriş holünden merdiven ile çıkılarak ulaşılan 175 m2 alanlı çatı katında kat holü, biri banyolu olmak üzere 2 adet oda, ebeveyn banyo ve 80 m2 açık terastan olmak üzere iki katta toplam 430m2 kullanım alanı ve 80 m2 teras alanından oluşmaktadır. Açık terasın 85m2 lik alanın etrafı ve üzeri alüminyum doğrama arası cam ile kapatılarak içerisinde mutfak nişi yer alan kış bahçesine dönüştürülmüştür. Gayrimenkulde giriş holü ve koridor döşemeleri seramik, salon ve odaların döşemeleri ahşap parke kaplıdır. Tüm dairenin duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Ahşap dolap kapakları bulunan ankastre mutfağın döşemesi seramik ve ahşap parke kaplıdır. İçerisinde dolaplı lavabo, klozet, cam kabinli duş teknesi bulunan ebeveyn banyo ile diğer banyoların döşemeleri ve duvarları seramik kaplıdır. Dış kapısı çelik, iç kapıları ahşap kapı, pencereleri ahşap doğramadır. Teras döşemesi mermer plak kaplı, korkulukları demir doğramadır. Isıtma doğalgaz yakıtlı kombi sistemi ile sağlanmaktadır.
Binanın bütün cepheleri sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Binanın tüm cepheleri sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Bina etrafı tüm yönlerde beton duvar üzeri demir korkuluklar ile çevrili olup yeşil alan düzenlemesi yapılmıştır.

Not: Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir.