Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Çankaya Güvenevler Mahallesinde 138 m2 3+1 Daire

Vakıftan 3 + 1 138m2

Özellikler

Tapu no 9205
Ada 2869
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 45
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

GÜVENEVLER Mah. GÜVENLİK Cad. Zeynep Hanım Apt. No: 56 / 1 ÇANKAYA / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Kuvety Caddesi üzerinde batı istikametinde ilerlendiği takdirde Cadde üzerinde yer alan Ahmet Vefik Paşa İlköğretim Okulu‟nu geçtikten yaklaşık 500 m sonra sola değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu Güvenlik Caddesine dönülür. Cadde üzerinde güney istikametinde ilerlendiği takdirde taşınmaz sağ tarafta konumlanmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz, brüt 138 m² kullanım alanına sahip olup; antre, hol, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo, wc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz, bina girişine göre zemin katta sağ ön cephede konumludur. Taşınmazın salon ve oda zeminleri ahşap parke kaplı, duvarları ve tavanı ise ince sıva üzeri saten boyalıdır. Mutfak ve banyo zeminleri seramik, banyo duvarları fayans kaplıdır. Tavanları ise ince sıva üzeri plastik boyalıdır. Meskenin giriş kapısı çelik kapı, iç kapıları ise ahşap panel kapıdır. Taşınmazın ısınma sistemi doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır. Taşınmazın kat bazında konumun projesine uygun olmadığı tespit edilmiştir. Zemin katta sol ön cephede yer alan, projesinde 2 numaralı bağımsız bölüm olan mesken gösterilmiştir. Mimari projesiyle uyumsuz olduğu, tespit edilmiştir. Taşınmazın satışa konu olabilmesi için mimari projede bağımsız bölüm numaralarının düzeltilmesi gerekmektedir.

Ana gayrimenkul, bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katı olacak şekilde toplamda 6 kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün bodrum katında; kömürlükler, kalorifer dairesi, sığınak alanı, kapıcı odası, zemin katında ve 3 normal katın her birinde 3‟er adet mesken ile çatı katında 2 adet mesken yer alacak şekilde toplamda 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkule giriş zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Taşınmaz  zemin katta sağ ön cephede konumlanmaktadır.

Not: 11.08.1971 tarih ve 457 numaralı Yapı Ruhsat Belgesi bulunmaktadır.

        30.12.1972 tarih, 956 numaralı Yenileme Yapı Ruhsat Belgesi bulunmaktadır.

        04.06.1973 tarih ve 1247 numaralı Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.