COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Çankaya Aşıkpaşa Mahallesinde 105 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11757
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 26476
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Aşıkpaşa Mah. 214 Sok. Sude Apt.No:42/1 Çankaya/Ankara

Açıklama

Özellikler: 1.Bodrum Kat 1 nolu bağımsız bölüm zemin kat güney doğu cephe bina giriş kapısına göre sol tarafta bulunmaktadır. Güneybatı ve kuzeybatı cephelidir. Taşınmazın onaylı mimari projesine göre; salon, 2 oda, sandık oda, mutfak, antre, 2 banyo, dinlenme bölümü, sauna, wc ve 1 balkon bölümlü olup yaklaşık 105 m2 alanlıdır. İnceleme işlemi dışarıdan yapıldığından iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
1 nolu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 662 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, ayrık nizamda, betonarme yapı cinsinde inşa edilmiştir. Bina projesine göre; 2 bodrum kat. zemin kat. 3 normal kat ve çatı çatılı olarak inşa edilmiştir. Bina dış cepheleri akrilik boyalıdır. Bina girişi binanın zemin katında güney doğu cephede, demir camlı kapıdır.  Bina giriş bölümü zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplı duvarları 150 cm mermer üzeri plastik boyalıdır. Binada asansör bulunmamakta olup, açık otopark imkanı bulunmaktadır. 


Ulaşım: Vedat Dalokay Caddesi üzerinde kuzey istikametinde ilerlenir. Tekman Caddesi istikametine sola dönülür ve ilk sokak ayrımından sağa 214. Cadde istikametine dönülünce sol kol üzerinde yer alan 42 dış kapı nolu 1.bodrum kat. 1 nolu bağımsız bölümdür. Yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları Timur İlköğretim Okulu ve Aşıklar Parkı dır. Bölge orta ve orta üstü gelir grubuna hitap etmektedir. Bölge şehrin gelişmiş bir bölgesi olup. çevrede yapılaşma 3-4 katlı binalardan oluşmaktadır. Vedat Dalokay Caddesi üzerinde zemin katları dükkan ve üst katları mesken. ara sokaklarda zemin katları ve üst katları mesken olacak şekilde yapılandırılmış olup; Ticari olarak orta yoğunlukta bir bölgedir.