Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Beypazarı Akropol Termal Şehir'de Natamam 188 m2 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 188m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
12042
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
188m2
Ada:
1848
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
05/07/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
7
Bağımsız Bölüm:
44

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ayvaşık Mahallesi, Karapınar Mevkii, Akropol Termal Şehir, A4 Blok, 7.kat, No:44 Beypazarı/Ankara

Uzman Görüşü

Taşınmazın bulunduğu çevrede camii, okul, hastane vb. çeşitli sosyal donatı alanlarının bulunması ve ulaşımın kolay olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: A4 BLOK - 44 NOLU B.BÖLÜM: Ana gayrimenkulde 7. Katta konumlu 44 bağımsız bölüm nolu çatı aralı konut A4 Blok zemin kattan olan giriş kapısına göre sağ arka tarafta yer almaktadır. Mimari projesine ve yerindeki duruma göre brüt 100 m2 + 88 m2 olmak üzere toplam 188m2 alanlıdır. 7. normal katı brüt 100 m2 kullanım alanlı olup 1 oda, Salon, mutfak, wc-duş, antre ve 1 balkon hacimlerinden, Çatı arası katı brüt 88 m2 kullanım alanlı olup 2 oda, banyo, hol ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 1848 ada 12 parsel 73289,00 m2 yüz ölçümüne sahip arsa üzerine bitişik nizamda, betonarme yapı tarzında, toplam 20 Blok bulunmaktadır. A-4 Blok; 1 bodrum + zemin + 7 normal kat+Çatı Arası katlı olmak üzere inşaatı devam etmektedir. 1. Bodrum katta 5 adet mesken, zemin katta 5 adet mesken ve blok girişi, 1.2.3.4.5.6. ve 7. normal katların her birinde 5' şer adet mesken olmak üzere blok genelinde toplam 46 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok girişi projesinde ve mahallinde site içerisinden zemin kattan sağlanmaktadır.  
Projenin inşaatı devam etmekte olup idari bina, devre mülklerin bir kısmı ve alışveriş merkezinin bir bölümü tamamlanmıştır.
Akropol Termal Şehir Ankara İli Beypazar ilçesi Ayvaşık Mahallesi Boztepe - Karapınar Mevkinde 1.350.000 m2 (1.350 dönüm) alan üzerine kurulması planlanan, 7 etaptan oluşan Türkiye ve Avrupa'nın en büyük Termal Şehir Projesidir. Proje kapsamında farklı parseller üzerine inşa edilecek 500 odalı termal otel,162 daireli apart otel, 1458 daireli devre mülk, termal terapi ve rehabilitasyon merkezi, alışveriş ve ticaret merkezi, kongre ve fuarlar merkezi, sağlık kulübü ve spor merkezi, rekreasyon ve spor tesisleri, açık ve kapalı otoparklardan ibaret olup kapasite artışı yapılacak proje kapsamında 12.000 devre mülkten oluşacak termal konaklama üniteleri, rekreasyon alanları, özel sağlık tesisleri, sosyal ve kültürel tesisler, ultra-lüx villalar, özel yüzme havuzları, hastane, cami, fizyoterapist eğitim okulu, 110 dönüm üzerine kurulacak olan Avrupa'nın en büyük Aqua Parkı ve su oyunları merkezi, AVM, mini hayvanat bahçesi yapılması planlanmaktadır. 
Ulaşım: Beypazarı İlçesinin ana arterlerinden olan Alparsan Türkeş Bulvarında güneybatı istikametinde ilerlerken sağ tarafta Beypazarı Devlet Hastanesi Acil Servisi, Doğan Gürbüz Türk Parkı geçtikten sonra sola Ayvaşık Mahallesine gitmek için Gül Sokağa dönülür. Yaklaşık 1 km ilerlendikten sonra sağa Esertepe Kümevler Sokakta yaklaşık 3 km ilerlenerek konu taşınmazın bulunduğu Akropol Termal Şehir sağ tarafta konumlu bulunmaktadır. Akropol Termal Şehir'e özel araç, özel servis ve toplu taşıma ile sağlanmaktadır. Yakın civarında; Boztape Cami, Atatürk İlk Öğretim Okulu, Beypazarı Devlet Hastanesi yer almaktadır. Bölge Beypazarı Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Altyapı çalışmaları kısmen tamamlanmış olup çalışmalar devam etmektedir. Taşınmaz ilçe merkezine yaklaşık 4 km mesafe uzaklığındadır. 
Not: 05/07/2010 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır, tadilat ruhsatı görülememiştir. Projenin inşaatı devam etmekte olup idari bina, devre mülklerin bir kısmı ve alışveriş merkezinin bir bölümü tamamlanmıştır. Kat irtifakı kurulmuş ancak ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.