1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Ziraat Mahallesi'nde 3+1 90 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16838
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 5888
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 41
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 30.01.1980
Ruhsat Tarihi 31.10.1977
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ziraat Mahallesi, Kenar Sokak, No:5/ ALTINDAĞ / ANKARA

Uzman Görüşü

Şehit Ömer Halis Demir Bulvarı'na yakın konumda, park alanları, eğitim kurumları, alış veriş merkezleri ile çevrili muhitte, Yapı kullanma izin belgesinin olması avantaj, Brüt 90.00 m2 ara kat daire olmasıyla avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 2. kat 8 bağımsız bölüm numaralı mesken; mimari projesine göre yaklaşık brüt 90 m2 alana sahip olup içerisinde bulunduğu binanın girişine göre ön cephesinde yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz 504 m2 alanlı, 5888 ada 15 parsel üzerinde olup, bodrum, zemin kat ve 4 normal kat olmak üzere, betonarme yapı tarzında 6 kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projeye göre, bodrum katta 1 adet mesken zemin katta bina girişi, 2 adet mesken, 2 adet dükkan 1. Kat ve diğer katlarda 3 er adet mesken olmak üzere toplam 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Söz konusu taşınmazın bulunduğu binaya giriş zemin kattan güney cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Ankara İli, Altındağ Örnek Mahallesi, Kenar Sokak, No: 5/8 posta adresinde yer almaktadır. Açık tarifi, Taşınmaza ulaşım için, Şehit Ömer Halisdemir Bulvarında kuzey istikamette ilerlenir Turgut Özal 2 bulvarına gelmeden önce sağa Kenar Sokağa dönüş yapılır ve güney yönde ~200 metre ilerlendiğinde taşınmaz sağ kolda 5888 ada 15 parselde 5 nolu taşınmazda konumludur.

Not:  31.10.1977 tarihli 852 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı ve 30.01.1980 tarihli 33774/79 sayılı İskan Belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Ziraat Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.