COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Altındağ Karapürçek Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 82m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13045
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 82m2
Ada 22707
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Karapürçek Mh. 272. Cadde Nusret Apartmanı No:51/1 Altındağ/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellik: Taşınmaz; binanın 1. bodrum katında, bina giriş yönüne göre sol ve ön cephede yer almaktadır. Mimari projesine göre antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc hacimleri olmak üzere toplam brüt ortak alan hariç 82 m2 kullanım alanına sahiptir. Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları ve pencere doğramaları ahşaptır. Salon ve oda mahallerinin döşemeleri laminant parke kaplı, duvarları bazı bölümlerde duvar kağıdı ile kaplı, bazı bölümlerde ise plastik boyalıdır. Taşınmazda vitrifiye malzemeleri mevcut olup mutfakta dolaplar hazır imalat, tezgah ise seramik kaplıdır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması için merkezi doğalgaz yakıtlı kombi tesisatı ile sağlanmaktadır.
Taşınmazın bulunduğu yapı 272. Cadde üzerinde bulunmaktadır. Bina 3B sınıfında, ayrık nizamda, onaylı mimari projesine göre 1 bodrum, zemin ve 3 normal kat olarak projelendirilmiştir. Binanın 1. bodrum katında ortak alanlar ve 2 mesken, zemin katında bina girişi ve 4 adet mesken, diğer normal katlarda 4'er adet mesken olmak üzere toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi batı cepheden, zemin kat seviyesinden camekanlı, demir doğrama giriş kapısı ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile kaplıdır. Binanın giriş alanı, koridor, sahanlık, merdiven ve ortak alan ile tüm bu mahallerin duvarları h:1,20 m kotuna kadar mermer plak kaplı olup bu kotun üzeri plastik boyalıdır.
Ulaşım: Taşınmaza bölgenin ana arterlerinden olan Yeşil Kuşak Caddesi üzerinde batı yönünde ilerlenirken sağa, 331. Cadde'ye dönülür ve yaklaşık 120 m ilerledikten sonra sola 272. Cadde'ye girilir. Cadde yaklaşık 90 m takip edildikten sonra sağ kol üzerinde kalan 51 kapı numaralı binadan sağlanır. Bölgede yapılaşma çoğunlukla tamamlanmıştır. Yakın çevresinde eğitim kurumları, park alanları, konut tarzı yapılar ve ibadethaneler bulunmaktadır. Toplu ve özel taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.