1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Karapürçek Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16954
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 22685
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karapürçek Mah. 327.Cad. No:12B/18 Altındağ/Ankara

Açıklama

Özellikler :  18 nolu bağımsız bölüm numaralı 3. normal katta konumlanmıştır. Taşınmaz 120 m2 mevcut kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz 3 oda, salon,  mutfak, 2 balkon, banyo hacimlerinden oluşmaktadır. 

Gayrimenkul 22685 adanın 5033m2 alanlı 2 numaralı parseli üzerinde, A,B,C,D ve E bloklardan ibaret toplamda 106 adet bağımsız bölümden ibarettir. Mahallinde yapılan incelemede parsel  üzerindeki yapıların site özelliği bulunmamakta olup, D bloğun inşaat işlerinin devam ettiği, E bloğun ise sadece temelinin atılmış olduğu gözlemlenmiştir. Taşınmazın bulunduğu B blok onaylı projesine göre 3- 3 bodum+zemin+3 normal kattan oluşmaktadır. 327.Cadde cephe hattına göre arka(batı) cephe 2.bodrum kat seviyesinden girilerek ulaşılan yapının dış yüzeyleri akrilik boyalıdır. ana yapının giriş holü, kat holleri ve merdiven basamakları ile tüm bu mahallenin duvarları yarıya kadar mermer plak kaplı geriye kalan kısımları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. yapının 3. bodrum katında enerji odası, su deposu, hidrofor+jeneratör, 2.bodrum katında sığınak, kapıcı dairesi, 1 ve 2 bağımsız bölüm nolu meskenler ile ana yapı girişi, 1.bodum katında 3, 4 ve 5 nolu bağımsız meskenler, 21 ve 22 bağımsız nolu dükkanlar, zemin katında 6, 7 ve 8 bağımsız bölüm nolu meskenler diğer normal kat aralığında her katta 4er adet mesken bulunmakta olup, ana yapı toplam 22 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Karapürçek kavşağından başlayan Özalp Caddesini  takiben caddenin sonundaki Başak kavşağınsan sağa Yeşil Kuşak Caddesine girilir, buradan yol üzerindeki Mehmet Rıfat Börekçi İlkokulu önünden sola 381.Caddeye dönülür,  buradan ilk sağa 272. Caddeye girilir, buradanda 6.sola 327.Caddeye dönerek sağlanmaktadır. Taşınmaz Yeşil Kuşak caddesine 300m, Doğu Çevre Yoluna 1600m mesafededir. Lokasyon kentin doğu aksında, doğu Çevre Yolunun içerisinde yer almaktadır. Bölge düz topografik bir alanda, genellikle düşük-orta gelir grubunun tercih ettiği bir bölgededir. Taşınmazın bulunduğu bölgede konut fiyatlarının ilçelere göre nispeten ucuz olması Çevre Yoluna yakınlığı ve kamu hizmetlerinden yararlanması tercih nedenlerindendir. Genellikle 4 katlı konut tarzı yapılaşmanın olduğu bir bölge olup, yakın çevrede Meslek Lisesi, Karapürçek Savaş Bıyıklı Sağlık Ocağı, Karapürçek Semt Stadı, Karapürçek Köy Mezarlığı Cami ve Bisiklet Parkı bulunmaktadır. Her türlü teknik altyapı olanaklarından yararlanılan bölgeye Yeşil Kuşak Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşılabilmektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.