1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Karapürçek Mahallesi'nde 2+1 109 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 109m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16961
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 109m2
Ada 22615
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karapürçek Mah. 290.Sok. No:46 K:1.Bodrum D:2 Altındağ/Ankara

Açıklama

Özellikler: 1. Bodrum kat 2 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 109 m2 alana sahiptir. Taşınmaz 2 oda, salon, mutfak, banyo, balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz bakımlıdır.

Taşınmazın yer aldığı bina bodrum, zemin, 3 normal ve çatı katı olmak üzre toplam 6 katlıdır. Taşınmazın konumlu olduğu binanın bodrum katında iki adet daire, sığınak, su sayaç yeri, su deposu ve hidrofor alanı; zemin katında iki adet dükkan ve bir adet mesken; normal katların her birinde ise üçer adet daire bulunmaktadır. Binada toplam 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.  Binanın 3. normal katında yer alan bağımsız bölümler çatı irtibatlı dubleks dairelerdir. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi zemin kat seviyesindedir. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmazın konumlu olduğu bina 290. Sokak ile 300. Sokak'ın kesiştiği köşe parsel üzerinde konumludur. Karapürçek Stadyumu'na yakın mesafede yer alır. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. Bölge, Altındağ Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.