Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Altındağ Beşşikaya'da 3+1 118 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 118m2

Özellikler

Tapu no 5419
Pafta 0
Ada 22086
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Beşikkaya Mah., 1972.Sok., Turgut Apt., No:8/8, Altındağ/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Değerleme konusu taşınmaz, Ankara İli, Altındağ İlçesi, Beşikkaya Mahallesi, 22086 Ada, 4 Parsel, 864,13 m2 arsa üzerine konumlanmış olan binanın, 2. katında yer alan 8 bağımsız bölüm nolu meskendir. Beşikkaya Mahallesi, 1972. Cadde, No:8/8 Altındağ/Ankara adresinde konumlu değerleme konusu taşınmaza ulaşmak için Beşikkaya Mahallesi ana arterlerinden olan Karapürçek Caddesi kullanılmaktadır. Değerleme konusu taşınmaza ulaşmak için Karapürçek Caddesi üzerinde kuzey doğu istikametinde ilerlerken caddenin sol kolda 1960/1 Sokak ile kesiştiği noktadan 1960/1 Sokak istikametine dönülür. Sokak üzerinde ~200 metre ilerledikten sonra Sokak’ın sol kolda 1972. Cadde ile kesiştiği noktadan 1972. Cadde istikametine dönülür. Sokak üzerinde ~ 160 metre ilerledikten sonra sağ kolda taşınmazın konumlu olduğu 8 kapı numaralı apartmana ulaşım sağlanır. Değerleme konusu taşınmaz zemin ve normal katlarda konut kullanımının yoğun olduğu alt-orta gelir grubunda yer alan yatırımcıların tercih ettiği bir bölgede yer almaktadır. Taşınmaza Karapürçek Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Taşınmazın altyapı olanaklarından istifadesi tamdır. Yakın çevresinde Sabır Camii, Beşikkaya Parkı ve Karapürçek Ortaokulu yer almaktadır.


Özellikler: 8 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz binanın 2.katında 1972. Cadde cephe hattı ve bina girişine göre ön ­ sol yan ­ arka cephede konumlu olup kuzey güney batı cephelidir. Taşınmaz üç cepheli olup komşu yapı 1972. Cadde ve 1965/1 Sokak yönlerine bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt ~118 m2 kullanım alanına sahiptir. Antre + hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc + 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz projesiyle uyumlu inşa edilmiştir. Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları Amerikan panel, pencere doğramaları PVC ısıcamlıdır. Salon ile odalarda zemin laminat parke, duvarlar plastik boyalıdır. Banyo ve wc bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamadır. Banyo içerisinde ayaklı lavabo bulunmaktadır. Mutfakta ahşap kapak dolaplar ve mermerit tezgah mevcut olup zemini ile tezgah üst kısmı seramik kaplamadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğalgaz yakıtlı kombi tesisatı ile sağlanmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina III/B yapı sınıfında, ayrık nizamda, 2 bodrum + zemin + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Ana yapı ön cephede (güney) 1972. Cadde yönüne, sol yan cephede (batı) 1965/1. Sokak yönüne, diğer cephelerde komşu yapılar yönlerine bakmaktadır. Girişi 1972. Cadde cephe hattına göre zemin kat ön (güney) cepheden sağlanmaktadır. Binanın 2. bodrum katında, sığınak, otopark, su sayaç yeri, su deposu, 1. bodrum katında, kapıcı dairesi, 1­2 numaralı meskenler, enerji odası, zemin katta bina girişi, 3­4 numaralı meskenler, 14 numaralı dükkan dahil olmak üzere diğer tüm katlarında 3'er adet mesken bulunmakta olup binada toplam 14 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyadır. Binanın açık kapalı otoparkı olup asansörü bulunmamaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Bina 5 yıllıktır.

Not: 12/11/2010 tarihli yapı ruhsatı ve 14/06/2012 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.