1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Akyurt Yıldırım Mahallesi'nde 6+1 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 240m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17756
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 240m2
Ada 396
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 13/01/2012
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Mahallesi Magosa Sokak Hilal Apartmanı No:11/8 Akyurt/Ankara

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 3.katta yer alan, 8 bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken bina girişine göre solda ve Magosa Sokak üzerinden bakıldığında arka cephede kalmaktadır. Güney. Doğu ve Batı cephelidir. Taşınmaz 3.normal ve çatı arası kattan oluşmakta olup, içten merdiven ile bağlantılıdır. Projesine göre yaklaşık 3.kat 118m2 ve Çatı Arası kat 64m2 olmak üzere toplamda 182m2 dir. Ayrıca çatı arası katta 2 adet yaklaşık 58m2 (23m2+35m2) açık teras bulunmaktadır. Terasla birlikte 240 m2 kullanım alanı vardır. 3.katta: Salon, 3 oda, mutfak, banyo, hol, 2 balkon ve Çatı arası katta: 3 oda, banyo ve açık teras bölümlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.  Taşınmazın tapu vasfı Dubleks meskendir.

Ana gayrimenkul 494m2 yüzölçümlü arsa üzerine, ayrık nizam tarzında, betonarme yapı strüktüründe, Bodrum, Zemin, 3 Normal ve Çatı Arası kat olarak 2012 yılında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu binanın Bodrum katta su deposu, sayaç yerleri, hidrofor, enerji merkezi, 9 nolu meskenin deposu ile 1 nolu mesken, Zemin katta 2,3 nolu meskenler, 10 nolu dükkan, bina girişi, 1.katta 4,5 nolu meskenler. 2.katta 6,7 nolu meskenler, 3.katta 8,9 nolu dubleks meskenler olmak üzere toplamda 10 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi Magosa sokak üzerinden bakıldığında sol yan cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama camlı kapıdır. Bina ortak alan zeminleri, merdiven basamakları mermer kaplama ve duvarları yarıya kadar mermer üzeri boyalıdır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Asansörü bulunmayan binanın açık otoparkı mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz Ankara ili. Akyurt ilçesi, Yıldırım Mahallesi, Magosa Sokak, Hilal Apartmanı, No: 11/8 posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık tarifi ise bölgenin ana arterlerinden olan Eski Karacalar Caddesi üzerinde Kuzeybatı istikametinde ilerlerken sağdan dik kesen Gül sokağa girilir. Bu sokak üzerinde ilerlenirken devamı niteliğindeki Magosa sokağa girilir. Taşınmaz bu sokağın solunda Magosa Sokak ve Cengaver Sokağın kesiştiği noktada yer alan 11 nolu Hilal Apartmanının 3.katında yer alan 8 nolu dubleks meskendir. Bölgedeki yapılaşmalar zemin+3 kat şeklinde olup, konut ağırlıklıdır. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup, kamu yararından istifadesi tamdır. Taşınmazın yakın çevresinde 4 nolu ASM yer almaktadır. Günlük alışveriş ihtiyaçları yakın konumdaki Kızık Caddesi üzerindeki binaların zemin katlarından karşılanmakta ve ulaşım yine bu cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçlarla sağlanmaktadır.

Not: 13/01/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Dubleks meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.