1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Akyurt Yeşiltepe Mahallesi'nde 3+1 111 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 111m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16931
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 111m2
Ada 250
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşiltepe Mahallesi Eylül Sokak No:16/7 Akyurt/Ankara

Açıklama

Özellikler: 7 nolu mesken binanın 2 katında, bina girişine göre solda, merdivenden çıkınca solda bulunup kuzeybatı kuzeydoğu ve güneydoğu cephelidir. Projesine göre brüt 111 m2 alanlı: salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon mevcuttur. Giriş kapısı çelik kap, dış doğramalar ahşaptır. 

Ana taşınmaz 497m2 arsa üzerine ayrık nizam betonarme tarzda yaklaşık 2007 yılında inşa edilmiştir. Projesine göre bodrum+ zemin+ 3 normal kat olmak üzere 5 katlıdır. Projesine göre binada bodrum katta sığınak-kömürlükler-1 nolu mesken, zemin katta 2-3 bb nolu mesken normal katlarda 2 şer mesken olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Düz arazi yapısına sahip üzerinde yer alan ana yapman girişi zemin kattan kuzeybatı yönünde Sokağına göre sağ yan cephedendir. Bina asansörsüz olup doğalgaz tesisat döşenmiştir. Binanın dış cephesi sava üstü boyala, bina içi zeminler mermer kapa, duvarlar ve tavanlar sıva üstü boyalıdır. 

Ulaşım: Ankara ili, Akyurt içesi, Yeşiltepe Mahallesi, Eylül Sokak, No:167 adresinde yer almaktadır. Açık tarifi ise Ankara'dan Akyurta Çankırı Karayolu üzerinden gidildiğinde ilçe merkezine girmeden sola Çubuk Caddesine dönülür ve yaklaşık 750 metre ileriden sağa Ezine Sokağına ve sonra da sola Eylül Sokağına girilir. Konu taşınmaz 130 metre ileride sol kolda yer almaktadır. Bölgenin her türlü altyapısı tamamlanmış, kamusal hizmetlerden istifadesi tamdır. Sokak üzerinde 5-10 yaşlarında konut amaçlı binalar yer alıp seyrek olarak yeni inşa edilmiş binalar da bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma seyrektir. İlçe merkezine yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.