Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Akyurt Akkent Sitesi'nde 225 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 225m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20204
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
225m2
Ada:
1020
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
23
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
24/3/1999
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
33

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Büğdüz Mah. Akkent Sitesi No: 33 / Akyurt / ANKARA (TAŞINMAZ UAVT: 1343513188)

Açıklama

KÜME KONUTLARI'NDA AÇIK TERAS KULLANIMLI DUBLEKS DAİRE

Özellikler: Taşınmazın tapuda vasfı "Dubleks Ev ve Arsası" olup Akkent Sitesi içerisinde konumludur. Yatay kat irtifakı kurulmamış olup site bağımsız parsellerden oluşmaktadır. Taşınmaz cins tashihlidir. Taşınmaz; bitişik nizamda zemin kat + 1 normal kat olmak üzere toplam 2 kat olacak şekilde proje edilmiştir. Taşınmazın mimari projesine göre; Zemin Katında; salon, mutfak, antre, banyo, 2 adet oda, balkon ve teras, 1. Katında; 1 oda, banyo ve teras bulunmaktadır. Taşınmazın zemin katında 111 m2 kapalı kullanım alanı ve 10 m2 teras alanı, 1. Katında 42 m2 kapalı kullanım alanı ve 57 m2 teras alanı olmak üzere toplam yasal 153 m2 kapalı kullanım alanı ve 72 m2 teras alanı bulunmaktadır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: 24/03/1999 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu arsa için "Büyük Ova Koruma Alanı"nda kalmakta olup Tarım ve Orman Bakanlığı izni olmadan tarımsal amaç dışında kullanılamaz beyanı bulunmaktadır.

Zemin katında yaklaşık 10 m2'lik teras alanı sundurma ile kapatılmış, 1. katında ise 26 m2'lik çatı boşluğu alanı kullanım alanına dahil edilmiştir. Taşınmaz alan olarak projesi ile uyumlu değildir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.