Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Sandıklı'da 1.584 m2 Tarla

Şirketten 1584m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
2454
Metre Kare:
1584m2
Ada:
0
Parsel:
2257
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Ekinhisar Köyü Köyönü Mevkii, 2257 Parsel Sandıklı / Afyonkarahisar

Uzman Görüşü

Taşınmazın düzgün geometrik şekle sahip olması ve köy yerleşik alanı içerisinde konumlanması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Afyonkarahisar İli, Sandıklı İlçesi, Ekinhisar Köyü, Köyönü Mevkii, 2257 parsel sayılı, 1.584,00 m2 yüzölçümlü, “Tarla” vasıflı taşınmazdır. İlgili kurumda yapılan tespitlerde taşınmaza ait herhangi bir ruhsat düzenlenmediği şifahen öğrenilmiştir. Dışarıdan ve uydu görüntüleri üzerinden yapılan tespitlere göre parsel üzerinde yaklaşık 700 m2 alanlı sundurma tipinde inşa edilmiş 20 yıllık açık besi yapıları bulunduğu gözlemlenmiştir. Elektrik vardır. Kadastro kayıtlarına ve yerinde yapılan tespitlere göre parsele direkt olarak ulaşım sağlanacak bir yol veya geçit hakkı bulunmamakta, mahalde ulaşım 2672 parsel içerisinden açılan geçiş ile sağlanmaktadır. 

Taşınmaz köyün kuzeydoğu bölümünde yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde 1-2 katlı konut yapıları, besihane-samanlık vb. köy yapıları ve boş parseller yer almaktadır. Ulaşım özel araçlar ve kısmen toplu taşıma ile sağlanabilmektedir 

Not: Satışa konu taşınmaz KDV'den muaftır. Taşınmaz köy yerleşik alanı içerisinde ancak imar planları dışında yer almaktadır. Tarla üzerindeki ağaçların durumu, verimliliği ve tarlanın tahliye edilmediği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.