0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Sandıklı'da 1.584 m2 Tarla

Şirketten 1584m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
2454
Metre Kare:
1584m2
Ada:
-
Parsel:
2257
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ekinhisar Köyü Köyönü Mevkii, 2257 Parsel Sandıklı / Afyonkarahisar

Uzman Görüşü

Taşınmazın düzgün geometrik şekle sahip olması ve köy yerleşik alanı içerisinde konumlanması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Afyonkarahisar İli, Sandıklı İlçesi, Ekinhisar Köyü, Köyönü Mevkii, 2257 parsel sayılı, 1.584,00 m2 yüzölçümlü, “Tarla” vasıflı taşınmazdır. İlgili kurumda yapılan tespitlerde taşınmaza ait herhangi bir ruhsat düzenlenmediği şifahen öğrenilmiştir. Dışarıdan ve uydu görüntüleri üzerinden yapılan tespitlere göre parsel üzerinde yaklaşık 700 m2 alanlı sundurma tipinde inşa edilmiş 20 yıllık açık besi yapıları bulunduğu gözlemlenmiştir. Elektrik vardır. Kadastro kayıtlarına ve yerinde yapılan tespitlere göre parsele direkt olarak ulaşım sağlanacak bir yol veya geçit hakkı bulunmamakta, mahalde ulaşım 2672 parsel içerisinden açılan geçiş ile sağlanmaktadır. 

Taşınmaz köyün kuzeydoğu bölümünde yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde 1-2 katlı konut yapıları, besihane-samanlık vb. köy yapıları ve boş parseller yer almaktadır. Ulaşım özel araçlar ve kısmen toplu taşıma ile sağlanabilmektedir 

 Not: Satışa konu taşınmaz KDV'den muaftır. Taşınmaz köy yerleşik alanı içerisinde ancak imar planları dışında yer almaktadır. Tarla üzerindeki ağaçların durumu, verimliliği ve tarlanın tahliye edilmediği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.