Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Sandıklı'da 1.584 m2 Tarla

Şirketten 1584m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
2454
Metre Kare:
1584m2
Ada:
0
Parsel:
2257
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Ekinhisar Köyü Köyönü Mevkii, 2257 Parsel Sandıklı / Afyonkarahisar

Uzman Görüşü

Taşınmazın düzgün geometrik şekle sahip olması ve köy yerleşik alanı içerisinde konumlanması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ekinhisar Köyü, Köyönü Mevki, 2257 Parselde Kayıtlı, Tarla VasıflIı, Sandıklı/ Afyonkarahisar olarak tescil edilmiştir. Taşınmaz 2257 parsel dörtgen formda olup tapu kayıtlarına göre 1584 m2 kullanım alanına sahiptir. Bulunduğu bölge topoğrafik olarak düz bir bölgedir. Parsel üzerinde 2 adet basit malzemeli tarımsal amaçlı yapı öbeği yer aldığı tespit edilmiştir. Uydu üzerinde yapılan ölçümlerden parselin batı yönünde ~ 525 m2 alanlı ve doğu yönünde ~178 m2 alanlı olarak 2 adet basit malzeme ile yapılmış yapı yer almaktadır. Tarafımıza ibraz edilen tapu senedi ile değerlemesi yapılan gayrimenkulün, ada/parsel bazında yerinin doğruluğu imar planını ve Coğrafi Bilgi Sistemi ile aplike edilmek suretiyle tespit edilmiştir. Taşınmaz ile ilgili Afyonkarahisar İl Özel İdaresinde yapılan incelemede taşınmaza ait herhangi yasal evrak (mimari proje, yapı ruhsat, iskân belgesi vb.) rastlanılmamıştır. İlgili kadastro müdürlüğün yapılan incelemede tarafımıza gösterilen kadastro paftasında işli veya cins tashihine konu yapı bulunmamaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.