Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Sandıklı Yavaşlar Mahallesi'nde 1502 m2 Yatırımlık Tarla

Sahibinden 1502m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19020
Metre Kare:
1502m2
Ada:
215
Parsel:
24
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5

Adres

Kocagöl, Hocalar/Afyonkarahisar

Açıklama

AFYONKARAHİSAR SANDIKLI YAVAŞLAR MAHALLESİ'NDE 1503 m2 YATIRIMLIK TARLA

Özellik: 215 ada 24 parselde yer alan taşınmaz 1502,26 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. 

Ulaşım: Yavaşlar Mahallesi, Eseözü mevkii, 215 ada, 24 parsel Sandıklı/Afyonkarahisar adresinde konumludur. İlçe merkezine 28 km, şehir merkezine 57 km mesafededir.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.