COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Afyonkarahisar Basmakçı Merkez Mahallesi'nde 35 Dönüm Tarla

Bankadan 35850m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17679
Metre Kare 35850m2
Ada 0
Parsel 17733
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merkez Mahallesi, Yenimera Mevkii 17733 Parsel No: 4 Başmakçı / Afyonkarahisar

Açıklama

Özellik: 17733 parselde yer alan taşınmaz 35850 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Parsel amorf şekildedir. Bir kenarının yola cephesi vardır. TARLA vasıflıdır. Taşınmaz hali hazırda tarla olarak kullanılmaktadır. Taşınmaz jeolojik olarak 2.derece deprem bölgesinde, topografik olarak eğimsiz bir arazi yapısına sahip geometrik olarak amorf formdadır. Parsel üzerinde kuzey cephesinde temel atılmış ancak devamı inşa edilmemiş yapı ve zemin + 1 katlı basit yapı bulunmaktadır. Parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamakta olup doğal sınır kabul edilen an ile çevrilidir. Taşınmaz kuzeydoğu cephesinden Başmakçı-Akkeçili köyü yoluna cepheli olup diğer cephelerden tarımsal parsellere cephelidir. Taşınmazla ilgili olarak Başmakçı Belediyesinde yapılan araştırmada 464m2 yem ünitesi ve 980m2 alanlı 8 adet tavuk kümesi yapısı için mimari proje mevcut olup 27.01.2016 tarih ve 2016/1 sayılı belge ile 1 adet, 2018/2 sayılı belge ile 2 adet olmak üzere 3 adet tavuk kümesi için ruhsat alınmıştır. Ancak hali hazırda parsel üzerinde yapılardan kümes yapılarından 1 tanesinin temeli atılmış ve o şekilde bırakılmıştır. Parsel üzerinde 28m2 alanlı zemin katı kuyu odası ve depo, normal kati oda olarak kullanılan yapı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Merkez Köyü Yenimera mevkii 17733 parsel Basmakçı/Afyonkarahisar adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Başmakçı - Dazkırı yolundan Akkeçili Köyü yoluna girilir. Bu yol üzerinde Akkeçili köyü istikametinde yaklaşık 2km ilerde sol tarafta yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde; tarımsal nitelikli parseller, köy ve ilçe merkezine doğru tavuk çiftlikleri ve köy tipi yapılaşmalar yer almaktadır. Taşınmaza yakın konumda bilinen yerler. Başmakçı-Dazkırı yolu, Akkeçili köyü olarak ifade edilebilir.

Not: Taşınmaz tapuda Merkez/Basmakçı Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.