Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyon Merkez'de Site İçerisinde Daire

Şirketten 2 + 1 103m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22913
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
103m2
Ada:
220
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
19
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
17/6/2016
Ruhsat Tarihi:
28/7/2004
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Dörtyol (Tapuda: Sadıkbey Mahallesi) Mahallesi, 2047. Sokak, İnaz Deprem Konutları, No:2E, D:2, Merkez/Afyonkarahisar

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Dörtyol Mahallesi, 2047. Sokak, İnaz Deprem Konutları, No: 2E/1, Merkez /Afyonkarahisar posta adresinde konumludur. 2 bağımsız bölüm numaralı mesken, binanın zemin normal katında, sağ yan cephede konumludur. Taşınmaz projesi yaklaşık brüt 103 m² alan kullanım alanlı bulunmakta olup 2 oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc, hol ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Sitede ve binada oturan bulunmadığı gözlemlenmiştir. Pencereler PVC mamuldür. Taşınmaz soba ile ısınmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmaz daire doğu yönünde 1.blok olan E blok blokta bina girişine sağ yan cephede zemin katında 1/30 arsa paylı,2 bağımsız bölüm numaralı mesken dairedir. Taşınmazın bulunduğu apartmanda zemin kattan tek girişi güney-batı cephesi üzerinde bulunmaktadır. Taşınmaz binanın dış cephesi ince sıva üzeri dış cephe boyadır. Apartmanın giriş kapısı ve balkon korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmamıştır.

Not: 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununa göre TEİAŞ lehine kamulaştırma şerhi bulunmaktadır. İçerisi görülmeden tahliyesi alıcıya aittir.

Tapuda Sadıkbey Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.