Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adıyaman Kahta Atatürk Mahallesi'nde 18 m2 Dükkan

Bankadan 18m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22031
Metre Kare:
18m2
Ada:
309
Parsel:
26
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
14
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
08/09/2011
Ruhsat Tarihi:
27/10/2008 ­
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Atatürk Mah. Mehmetçik Cad. No: 48 / 1 Kahta/ Adıyaman

Açıklama

Özellikler: Ana taşınmaz; 187,08 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde bitişik nizamda betonarme yapı tarzında zemin kat + 2 normal kattan meydana gelmektedir. Binanın zemin katında 2 adet dükkan, 1 adet mesken ve bina girişi; normal katlarında her katta 1’er mesken bulunmakta olup binada toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi ve dükkan girişleri zemin kat güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi kaba sıva üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Dükkan giriş kapıları kepenk olduğu görülmüştür.

Zemin kat, 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz doğu cephedeki bina girişine göre en sağ tarafta konumlanmıştır. Taşınmazın zemin katı onaylı mimari projesine göre yaklaşık 18 m2 alana sahiptir. Dükkan giriş kapısı demir doğrama camlı kapıdır.

Ulaşım: Dükkanın bulunduğu bina Mehmetçik Caddesi üzerinde, şehir merkezinin güneyinde şehir merkezine yaklaşık olarak 675 m mesafede bulunmaktadır. Mehmetçik Caddesine Adeviye Bulvarı üzerinden dönülerek ulaşılmaktadır. Adeviye Caddesine Mustafa Kemal Caddesi üzerinden dönülerek ulaşılmaktadır.

Not : Taşınmazların bulunduğu bina az hasarlı hasarlı olarak kayıtlı olduğu görülmüştür.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.