0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Adana Seyhan Ordu Caddesi'nde Depo

Bankadan 100m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14202
Metre Kare:
100m2
Ada:
431
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
30
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Ruhsat Tarihi:
28/09/1990

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Adana ili Seyhan İlçesi Reşatbey Mahallesi, Ordu Caddesi, no:12/1 Bodrum kat, 20 nolu bağımsız bölüm.

Uzman Görüşü

Taşınmaz ulaşım kolaylığı, ana cadde üzerinde konumlanması, sosyal donatı alanlarına yakın olması ve bağımsız girişinin bulunması avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Adana ili Seyhan İlçesi Reşatbey Mahallesi, Ordu Caddesi, bodrum katta yer alan 20 nolu bağımsız bölüm depo niteliklidir. Taşınmazın giriş kapısı, dışarıdan bağımsız olarak, güney cepheden sağlanmaktadır. İç mekan zemininde dökme beton yer almaktadır. 3 kenarında havalandırma kanalı bulunmaktadır. Yerinde yapılan incelemede, mülk sahibi tarafından depo nitelikli taşınmazın kullanılmamasından dolayı, havalandırma kanallarının kapatıldığı anlaşılmıştır. Taşınmaz 100 m2 alana sahiptir. Kısmi tadilata ihtiyacı vardır.

Ana gayrimenkul, 720 m2 alan üzerine 4A yapı sınıfında Ayrık nizam 1 ADET bodrum + zemin + asmakat ve 7 normal kat olmak üzere toplam 10 KATLI BETONARME APARTMAN ARSASI dır. Geometrik açıdan dikdörtgen formunda, topografik açıdan eğimsizdir. Binanın bodrum katında sığınak , hidrofor normal katlardaki meskenlerin depo alanlar ve depo nitelikli 20 b.b nolu konu taşınmaz bulunmaktadır. Zemin katta bina girişi, kapıcı dairesi, 17, 18 ve 19 nolu iş yerleri bulunmaktadır. Diğer normal katların her birinde 2 şer mesken olmak üzere binada toplam 20 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina girişi kuzey cepheden sağlanmaktadır. Parselin çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Açık otopark imkanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Adana ili Seyhan İlçesi Reşatbey Mahallesi, Ordu Caddesi, no:12/1 Bodrum kat, 20 nolu bağımsız bölümde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, Seyhan ilçesinin ana arterlerinden biri olan Ordu Caddesinin güney yönü başlangıç noktasından kuzey yönüne doğru yaklaşık 100 metre gidilir ve Sağ tarafta yer alan konu taşınmaza ulaşılır.

Not:28/09/1990 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.1/1000 ölçekli uygulama imar planına dahil olup, Taks:0,60 E:2,40, Hax:Serbest Merkezi İş Alanı lejantlı yapılaşma şartlarına sahiptir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.