COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Zonguldak Merkez Meşrutiyet Mahallesi'nde 1+1 90 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15142
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 367
Parsel 199
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Meşrutiyet Mahallesi, 467 Evler Caddesi, No:46, D:1 ZONGULDAK

Açıklama

 467 Evler Caddesi üzerinde konumlu, 90.00 m2 ARA KAT DAİRE

 Özellikler: Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 402,28 m² alan üzerinde, betonarme yapı tarzında inşa edilmiş yapıdır. Onaylı mimari projesinde 3 bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kattan oluşmaktadır. 3.bodrum katta sığınak ve bina girişi, 2.bodrum katta 6 adet mesken, 1.bodrum kat, zemin kat ve normal katların her birinde 1'er adet mesken olmak üzere 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 3.bodrum kattan batı cepheden sağlanmaktadır. Bina içerisinde asansör bulunmamaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Binada ısınma doğalgaz kombi ile sağlanmakta olup binada asansör mevcut değildir. Genel olarak orta kalitede malzeme ve işçiliğe sahiptir.

 1 nolu taşınmaz binanın 2.bodrum katında, bina girişine göre sol tarafta yer alan meskendir. Onaylı mimari projesinde ve göre antre, salon, 2 oda, mutfak, banyo, Wc, antre, hol, 1 balkon bölümlerinden oluşmakta olup brüt 90 m² kullanım alanına sahiptir.

 Ulaşım: Zonguldak İli, Merkez İlçesi, Meşrutiyet Mahallesi, 467 Evler Caddesi, No:46/1 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Zonguldak il merkezinden sırasıyla Gazipaşa Caddesi, Kadırga Caddesini sağdan kesen Menekşe Sokağa dönülerek bu sokağın sonunda 467 Evler Caddesi üzerinde 467 Evler İlkokulu geçildikten sonra yaklaşık 300 metre ileride caddenin sağında yer alan taşınmazın bulunduğu yapıya ulaşım sağlanmaktadır. Bölge özellikle konut fonksiyonlu gelişim göstermekte olup, orta kesim ikame alanında kalmaktadır. Ticari hayat günlük ihtiyaçları karşılayacak kapasitededir. Yakın çevresinde eğitim alanları, dini tesis ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmekte olup, belediye alt ve üst yapı hizmetlerinden tam olarak yararlanmaktadır.

Not: Taşınmazı yabancılar mal edinemez şerhi vardır.