Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Zonguldak Çaycuma'da Tavuk Çiftliği Bina ve Arsası

Bankadan 9818m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20326
Metre Kare:
9818m2
Ada:
151
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Konut Tipi:
Müstakil Girişli
Fiziksel Durum:
İyi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şeyhoğlu Köyü, Gebeşler Mevkii, 151 Ada, 4 No'lu Parsel No: 92, D Blok, Zemin Kat+1.Kat, 1.B.B., Çaycuma/ZONGULDAK

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Zonguldak Çaycuma Şeyhoğlu Köyü 151 ada 4 nolu parsel, 24.522,59 m2 kullanım alanlı olup, 2 ADET TEK KATLI 2 ADET İKİ KATLI, 1 ADET 3 KATLI TARIM VE HAYVANCILIK VE ARSASI vasıflıdır. Söz konusu ana taşınmaz üzerinde kat mülkiyeti tesis edilmiş olup, A, B, C, D ve E Blok olmak üzere toplam 5 adet Tavuk Çiftliği Binası nitelikli bloktan ibarettir.
Söz konusu taşınmazlardan;

  •  A Blok, parselin batı cephesinden ilk tavuk çiftliği binası konumundadır. Mimari projesine göre taşınmaz tek katlı olarak inşa edilmiş, bakıcı odası ve tavuk yetiştirme alanı olmak üzere toplam brüt ~1.345,00 m2 kullanım alanına sahiptir.
  • B Blok, parselin batı cephesinden ikinci tavuk çiftliği binası konumundadır. Mimari projesine göre taşınmaz zemin ve 1 normal kat olmak üzere toplam 2 katlı olarak inşa edilmiş; zemin katında tavuk yetiştirme alanı ve ekipman/enerji odası; 1. Normal katında ise 3 oda, salon, mutfak, banyo ve balkon alanlarından oluşan bakıcı evi bulunmakta olup, zemin kat ~1.505,00 m2 ve 1. Normal kat 132,00 m2 olmak üzere toplam brüt ~1.637,00 m2 kullanım alanına sahiptir.
  • C Blok, parselin doğu ve batı cephesinden üçüncü tavuk çiftliği binası konumundadır. Mimari projesine göre taşınmaz zemin ve 1 normal kat olmak üzere toplam 2 katlı olarak inşa edilmiş; zemin katında tavuk yetiştirme alanı, ekipman/kumanda odası, kazan dairesi ve WC; 1. Normal katında tavuk yetiştirme alanı, ekipman/kumanda odası, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC ve teras alanlarından oluşan bakıcı evi bulunmakta olup, zemin kat ~1.716,00 m2 ve 1. Normal kat 1.605,00 m2 +132,00 m2 teras olmak üzere toplam brüt ~3.321,00 m2 + 132,00 m2 teras kullanım alanına sahiptir.
  • D Blok, parselin doğu cephesinden ikinci tavuk çiftliği binası konumundadır. Mimari projesine göre taşınmaz zemin ve 1 normal kat olmak üzere toplam 2 katlı olarak inşa edilmiş; zemin katında tavuk yetiştirme alanı ve jeneratör/kumanda odası; 1. Normal katında tavuk yetiştirme alanı ve kumanda odası alanlarından oluşmakta olup, zemin kat ~1.677,00 m2 ve 1. Normal kat 1.677,00 m2 olmak üzere toplam brüt ~3. 354,00 m2 kullanım alanına sahiptir.
  • E Blok, parselin doğu cephesinden ilk tavuk çiftliği binası konumundadır. Mimari projesine göre taşınmaz bodrum, zemin ve 1 normal kat olmak üzere toplam 3 katlı olarak inşa edilmiş; bodrum katında gübre deposu, jeneratör odası ve kazan dairesi; zemin katında tavuk yetiştirme alanı, büro ve ekipman odası; 1. Normal katında tavuk yetiştirme alanı, ekipman/kumanda odası, 2 oda, salon, mutfak nişi, banyo ve WC alanlarından oluşan bakıcı evi bulunmakta olup, bodrum kat ~ 1.458,00 m2, zemin kat ~1.520,00 m2 ve 1. Normal kat 1.528,00 m2 olmak üzere toplam brüt ~4.506,00 m2 kullanım alanına sahiptir.
    Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

          Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.