COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Çiftlikköy Kılıç Köyünde Hisseli 42 m2 Konut İmarlı Arsa

Vakıftan 42m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 9290
Metre Kare 42m2
Ada 135
Parsel 17
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.25
Emsal 0.5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kılıç Köyü, Yalova İzmit Karayolu Mevkii, Gazi Abdullah Erbaş Cad. 135 ada 17 Parsel Çiftlikköy / Yalova

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Değerlemeye konu taşınmaz Yalova İli, Çiftlikköy İlçesi, Kılıç Köyü, Yalova İzmit Karayolu Mevkii, 1338 no’lu parseldir. Taşınmaz Yalova- İzmit Karayoluna yaklaşık 10 metre, Sahile 100 m., Çiftlikköy ilçe merkezine 3.5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde çok sayıda boş parsel, Aydon, Aydınkent, Ceylan Kent, Elma Kent, Aydın Siteleri, Mertur Apart Hotel, Yalova Hava Üssü bulunmaktadır. Taşınmaz Çiftlikköy Belediyesi sınırları içerisinde, alt yapısı kısmen tamamlanmış bir bölgede yer almakta olup özel araçlar ve İzmit- Yalova Karayolu üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilir. Taşınmaza ulaşım için Yalova- İzmit Karayolu üzerinden Yalova istikametine doğru seyahat edilirken Aydınkent-Ceylankent kavşağından yanyol Gazi Ebdullah Erbaş Caddesi’ ne bağlanılır. 400 m. sonra değerlemeye konu taşınmaz sağımızda kalacak şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Özellikler: 1338 parsel 4.525,00 m2 yüzölçümüne, düze yakın bir topografyaya ve yamuğa benzer bir geometrik şekle sahiptir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmayıp üzerinde ağaçlar bulunmaktadır. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamakta olup kesin sınır tespiti için kadastral ölçüm yapılması gerekmektedir. Taşınmazın cephe uzunlukları ekler kısmında detaylı bir şekilde gösterilmiştir. Taşınmazın kotu Abdullah Erbaş Caddesi’ne göre daha düşüktür. 

Not:  Çiftlikköy Belediyesi İmar Müdürlüğü Yetkilisinden alınan şifai bilgiye göre değerlemeye konu 1338 parsel 1/1000 ölçekli, 24.10.2017 tarihli Çiftlikköy Revizyon Uygulama İmar Planı kapsamında “Ticaret+Turizm+Konut” Alanı içerisinde kalmakta olduğu öğrenilmiştir. Belediye yetkilisi parselin 18.madde uygulaması görmemiş olduğu yaklaşık 1200 m2’sinin yola terkinin bulunduğu, terklerin yapılarak yapılaşma yapılabileceği belirtilmiştir. Konut oalrak kullanılmak istenildiğinde taks 0,25 kaks 0,50 hmax 6,5 olarak belirtilmiştir.

Parsel 4525 m2 olup 2/215 hissesi satılıktır. Hisseye düşen pay 42,09 m2dir.