COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Yalova Armutlu Karşıyaka Mahallesinde 2+1 90 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11706
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 345
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Karşıyaka Mah. 9.Sok. No:15 K:1 D:4 Armutlu/Yalova

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Yalova İli, Armutlu İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, 9. Sokak, No:15, Mesken No: 4 posta adresinde ver almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede, 4-5 katlı ayrık nizamda inşa edilmiş apartmanlar yer almaktadır. Taşınmaza, Zafer Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçlar ile kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Özel araçlar ile Zafer Caddesi'nden kuzey istikametindeki 9. Sokak'a girilir ve yaklaşık olarak 250 m düz gidildikten sonra konu taşınmaz yolun sol kolundaki binada konumludur. Taşınmaz Armutlu ilçe merkezine kısmen yakın konumlu olup, yakın olduğu Zafer Caddesi, yaya ve araç sirkülasyonunun kışın düşük, yazın orta yoğunlukta olduğu bir caddedir. (UAVT: 3736903793)

Özellikler: Taşınmaz 4 numaralı bağımsız bölüm, 30.01.2014 tarih bila numara ile onaylı kat irtifakına esas mimari projesinde yapılan incelemelere göre, salon balkon, antre, Banyo, mutfak ve 2 oda hacimlerinden oluşmakta olup taşınmazın mimari projesine göre toplam 90 m2 brüt kapalı kullanım alana sahip olduğu görülmüştür. Yerinde yapılan incelemelerde, balkonun yaklaşık 8 m2 lik kısmının oda ve salona dahil edildiği tespit edilmiştir. Herhangi bir alan kazanımı söz konusu değildir. Taşınmaz 1.bodrum kattan ve güneyden sağlanan bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Giriş kapısı çelik iç mekan kapıları ahşap panel, pencereleri Pvc doğramadır. Zeminler, kuru hacimlerde laminant parke, ıslak hacimlerde seramik karo ile kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans, kuru hacimlerde saten boyalıdır. Tavanlar kuru hacimlerde kartonpiyerli, ıslak hacimlerde ise badanalıdır. Mutfakta mdf mobilya dolaplar ve granit tezgah, banyoda duşakabin, klozet ve Hilton tipi lavabo bulunmaktadır. Taşınmazın kısmi, uzak deniz manzarası bulunmaktadır.

                   Taşınmaz, Yalova İli, Armutlu İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, Zafer Caddesi üzerinde yer almakta bulunan, 15 numaralı binanın 1.normal katında konumlanmış olan 4 bağımsız numaralı meskendir. Taşınmaz, 345 ada 1 parsel, 414 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde yer almaktadır. Ana taşınmaz mimari projesine göre, tek bloktan oluşmaktadır. Mimari projesine göre tek girişli olarak bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kat + çatı kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Mimari projesine göre, bodrum katta 1 mesken, enerji odası ve kömürlükler, zemin katta 2 adet mesken, 2 normal katın her birinde 2' şer adet mesken ve 3. normal katta 2 adet dubleks mesken yer almakta olup binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi güney cepheden ve 1 .bodrıun kattan sağlanmaktadır. Merdiven sahanlıkları mermer olup merdiven korkulukları ise alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Dış cephesi, akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana gayrimenkulde asansör ve doğal gaz tesisat bulunmaktadır.