0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Van Muradiye Yenişehir Mahallesi'nde 2+1 88 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 88m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17470
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
88m2
Ada:
25
Parsel:
132
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
15
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
14

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mahallesi Yenişehir Bilinmeyen 5. Sokak Kayakeser Apartmanı 2/7 Muradiye/Van

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezde konumlanması, yakın çevresinde kamu binaları, hastane ve ticari amaçlı kullanım alanlarının bulunması, orta gelir gurubu tarafından konut ve ticari amaçlı olarak talep görmesi, ulaşımının kolay olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 14 BAĞIMSIZ BÖLÜM NUMARALI MESKEN: 2.normal katında, Bina girişinin sağ orta 2. sırada tarafında yer alan Kuzey cepheli meskendir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık 88 m2 brüt kullanım alanına sahip olup, Mimari projesine göre, Salon, mutfak, 2 adet oda, banyo, lw-wc antre-hol ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul Siracettin Kaykeser apartmanı olarak adlandırılmış olup, konu taşınmazın bulunduğu bina onaylı mimari projesine göre Bodrum + Zemin + 3 normal katlı olarak projelendirilmiş olup mahallinde de ise Bodrum + zemin + 3 normal katlı olarak inşa edildiği tespiti yapılmıştır. Sıracettin Kaykeser apartmanı toplamda 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephe boyası kaplı olup Bina girişi doğu cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. 1. bodrum katta bir adet depo bulunmakta olup kapı numarası verilmemiştir. Zemin katta 7 iş yeri bulunmaktadır. Normal katlarda ise 4'er adet daire bulunmaktadır.

Ulaşım: Van ili, Muradiye ilçesi, Yenişehir Mahallesi, Yenişehir bilinmeyen 5. sokak üzerinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım, Cumhuriyet caddesi ile Hastane caddesi kesişimin den Hastane caddesi üzerinden güneybatı istikametinde yaklaşık 160 m ilerledikten sonra sol kolda konumlu olan 117. sokağa saptır yaklaşık 70 m ilerde sağ kolda konumlu olan Yenişehir bilinmeyen 5.sokaga sapılır yaklaşık 45 m ilerde sol kolda konumlu olan Kayakeser apartmanına ulaşılır. Taşınmazların bulunduğu bölgede tüm altyapı hizmetleri mevcut olup belediye tarafından sağlanmaktadır. Bölgede hakim dokuyu kamu kurun binaları, ve Hastane ve Cumhuriyet caddeleri üzeri Ticari amaçlı ve iç kesinler ise zemin katarı Ticari üst katlar ise konut fonksiyonlu İnşa edilmiş binalar yapılardan oluşturmaktadır. Bölge orta gelir gurubu tarafından konut ve ticari amaçlı olarak talep görmektedir. Bölgede ilçe merkezinde konumlu olup altyapı ve ulaşım sorunsuzdur.

Not: Taşınmazın tapu no 14 numaralı bağımsız bölüm olup kapı numarası 7'dir. Binada 7 adet iş yeri bulunmaktadır, kapı numara farklılığı dükkanlar sebebiyledir. Taşınmazın iskanı bulunmaktadır. Projesine ve Krediye uygundur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.