COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Van Muradiye Yenişehir Mahallesi'nde 2+1 88 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 88m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17470
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 88m2
Ada 25
Parsel 132
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mahallesi Yenişehir Bilinmeyen 5. Sokak Kayakeser Apartmanı 2/7 Muradiye/Van

Açıklama

Özellikler: 14 BAĞIMSIZ BÖLÜM NUMARALI MESKEN: 2.normal katında, Bina girişinin sağ orta 2. sırada tarafında yer alan Kuzey cepheli meskendir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık 88 m2 brüt kullanım alanına sahip olup, Mimari projesine göre, Salon, mutfak, 2 adet oda, banyo, lw-wc antre-hol ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Bağımsız bölümlerin bulunduğu ana gayrimenkul 385,28 m2yüz ölçüme sahip 25 ada 132 nolu parsel üzerinde, betonarme karkas yapı sisteminde, 3/A yapı sınıfında Tek adet bloktan oluşmaktadır. Sıracettin Kaykeser apartmanı toplamda 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul Siracettin Kaykeser apartmanı olarak adlandırılmış olup, konu taşınmazın bulunduğu bina onaylı mimari projesine göre Bodrum + Zemin + 3 normal katlı olarak projelendirilmiş olup mahallinde de ise Bodrum + zemin + 3 normal katlı olarak inşa edildiği tespiti yapılmıştır. Binanın dış cephe boyası kaplı olup Bina girişi doğu cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Onaylı Mimari projesine göre: Binanı bodrum katlarında, 1 adet Ticari depo, zemin katında, 7 adet dükkan ve diğer tüm Normal katında 4 er adet meskenler olmak üzere binada toplamda 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın Bağımsız bölüm dağılımı, Bodrum katında, 1 bağımsız bölüm numaralı depo, Zemin katında, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1. Normal katında, 9, 10, 11 ve 12 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. Normal katında, 13, 15 ve 14 ve 16 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3.normal katında, 17, 18, 20 ve 19 bağımsız bölüm numaralı meskenler bulunmaktadır.

Ulaşım: Van ili, Muradiye ilçesi, Yenişehir Mahallesi, Yenişehir bilinmeyen 5. sokak üzerinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım, Cumhuriyet caddesi ile Hastane caddesi kesişimin den Hastane caddesi üzerinden güneybatı istikametinde yaklaşık 160 m ilerledikten sonra sol kolda konumlu olan 117. sokağa saptır yaklaşık 70 m ilerde sağ kolda konumlu olan Yenişehir bilinmeyen 5.sokaga sapılır yaklaşık 45 m ilerde sol kolda konumlu olan Kayakeser apartmanına ulaşılır. Taşınmazların bulunduğu bölgede tüm altyapı hizmetleri mevcut olup belediye tarafından sağlanmaktadır. Bölgede hakim dokuyu kamu kurun binaları, ve Hastane ve Cumhuriyet caddeleri üzeri Ticari amaçlı ve iç kesinler ise zemin katarı Ticari üst katlar ise konut fonksiyonlu İnşa edilmiş binalar yapılardan oluşturmaktadır. Bölge orta gelir gurubu tarafından konut ve ticari amaçlı olarak talep görmektedir. Bölgede ilçe merkezinde konumlu olup altyapı ve ulaşım sorunsuzdur

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.