1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Van İpekyolu Vali Mithat Bey Mahallesi'nde 540 m2 Depo/Garaj

Bankadan 540m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14515
Metre Kare 540m2
Ada 2633
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 9
Ruhsat Tarihi 29/12/2010

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

VALİ MİTHAT BEY Mah. DEFTERDARLIK Cad. No:13C İPEKYOLU/VAN (UAVT: 1229606841)

Açıklama

ŞEHİR MERKEZİNDE, ulaşımı rahat, ticari faaliyetlerin yoğun olduğu lokasyonda, DEFTERDARLIK CADDESİNE CEPHELİ BİNANIN BODRUM KATINDA 540 M2 GARAJ

Özellikler: 132 bağımsız bölüm numaralı mülk bina giriş cephesinin arka kısmında 2. Bodrum kat seviyesinde konumludur. Taşınmaz, projesine göre toplam yaklaşık brüt 540 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz, tapu kayıtlarında garaj niteliğindedir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaz sığınakla tek hacim ve sınırlarında kazan dairesi kurulu şeklindedir. Taşınmazın garaj giriş kısmı ile 6 b.b. nolu dükkan arasında tasarlanan yaya asansörü ve 1 b.b. nolu dükkanın arka tarafındaki deponun inşa edilmemiştir. Taşınmazın giriş kapısı projesine göre 4,30 m iken yerinde yapılan ölçümlerde (Yerinde yaya asansörü de inşa edilmediğinden) yaklaşık 6,50 m dir.

Söz konusu garajın bulunduğu bina; 1.744,79 m2 arsa alanı üzerinde, bitişik nizam ve betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina 2 bodrum, zemin kat, asma kat ve 6 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binada hamam, büro, dükkan bulunmaktadır. Bina dış cephesi dekoratif dış cephe boyalı olup, giriş kapısı demir doğramadır. Giriş holü zemin kaplaması mermer, duvarları mermer lambi, tavanları ise alçıpan asma tavandır. Merdiven basım ve sahanlıkları mermer kaplı olu, duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Binada 2 adet asansör bulunup, merdiven korkulukları alüminyum imalatlıdır. Binada kullanılan malzeme ve işçilik kalitelidir. Binada otopark vardır.

Ulaşım: İl merkezinin ana ulaşım arterleri olan Cumhuriyet caddesi üzerinden gerçekleşmektedir. Cumhuriyet caddesi üzerinden kuzey istikamette gidilir ve Valilik binası geçildikten sonra kuzey istikametine doğru, Defterdarlık caddesine girilir. Söz konusu garaj cadde üzerinde yaklaşık 250 m ilerde ve sol tarafta yer almaktadır. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmekte olup, belediye alt yapı hizmetlerinden tam olarak yararlanmaktadır. Ticari hayatın yoğun olduğu bölgede yer alan garajın yakın çevresinde eğitim alanları, dini tesis alanları, yeşil alanlar ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın 29/12/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı 'GARAJ'dır, kullanım amacı Dükkandır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.