COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Van İpekyolu Hatuniye Mahallesi Durukent Sitesi'nde 175 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 175m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15217
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 5131
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 29/12/2009
Ruhsat Tarihi 21/05/2004
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm A-21

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HATUNİYE Mah. TERZİOĞLU Cad. DURU KENT SİTESİ Sit. A.BLOK Apt. No: 51 A / 21 İPEKYOLU / VAN

Açıklama

 Atatürk Stadyumu, Akdamar Hastanesi, eğitim alanları, sağlık ve alışveriş merkezleriyle çevirli çok merkezi lokasyonda, Kat mülkiyetinin kurulmuş olması önemli avantaj, otoparklı, açık cepheli, 3 oda salon çift balkonlu 175.00 m2, SİTE İÇİ SON KAT DAİRE

 Özellikler: 21 bağımsız bölüm no.lu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 5. Katında, zemin kat doğu cephesinden verilmiş olan bina girişine göre sağ tarafta konumlu olup doğu,kuzey ve batı konumludur. Onaylı mimari projesine göre salon , 3 oda ,antre, hol, mutfak ,banyo,wc, kiler ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt  175 m² alanlıdır.

Giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Apartman ortak alan zeminleri, merdiven basamakları ve duvarlar 1.20m seviyesine kadar mermer plak kaplıdır. Duvarların yarıdan yukarısı alçı sıva üzeri saten baskı boyalıdır. Isıtma doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Yapının dış cephesi mantolama malzemesi üzeri mineral sıva ve dış cephe boyası ile kaplıdır. 

 Ulaşım: Van İli, İpekyolu İlçesi, Hatuniye Mahallesi, 5131 Ada, 2 Parsel no.lu 6746.70 m2 arsa üzerine konumlanmış olan yapı içerisinde bulunan, A blok, 5. Kat 21 bağımsız bölüm no adresli , mesken vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşmak için Van şehir merkezinin merkezi noktalarından biri olan Eski Kedili Kavşaktan batı yöne dönülerek Terzioğlu Bulvarına girilir. Terzi oğlu Bulvarı üzerinden yaklaşık 400 metre ilerlenerek sol kolda taşınmazın bulunduğu 3 Bloklu siteye varılır. Taşınmaza Terzioğlu Caddesi ve İpekyolu Bulvarı üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Yakın çevresinde Özel Akdamar Hastanesi, VASKİ Genel Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Fevzi Çakmak İ.Ö.O., Van Şehir Stadyumu , yer almaktadır.

 Not: 21/05/2004 tarihli yapı ve  29/12/2009 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.