0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Van İpekyolu Cadde Cepheli Depolu Dükkan

Bankadan 505m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19086
Metre Kare:
505m2
Ada:
5226
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
0
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
0
Bağımsız Bölüm:
23
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Vali Mithat Bey Mahallesi Koçibey Caddesi No:23 Kat:Zemin D.No:23H İpekyolu/Van

Açıklama

VALİ MİTHAT BEY MAHALLESİ'NDE KOÇİBEY CADDESİ'NE 8 METRE CEPHELİ 505 m2 DÜKKAN

Özellikler: Vali Mithat Bey Mahallesi'nde yer alan dükkan ,bodrum(55 m2) + zemin(255 m2) + asma(195 m2) katlı olup toplam brüt 505 m2 alanlıdır. Kuzey yönündeki caddeye ~7,40m, güney yönündeki imar yolu(ara sokak)na ~8,15m cephesi ve bu iki açık cephe ile arasındaki derinlik ise 38,18m dir.

Not: Konum ve bina yaşı temsilidir.  Satış bedelinin %10' u oranında teminat bedeli bankanın hesabına yatırıldıktan sonra ihale başlayacak, sistem üzerinden teklif verilecektir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.