COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Üsküdar Ahmediye Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 59m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13066
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 59m2
Ada 408
Parsel 45
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Ahmediye Mh. Dönmedolap Sk. No: 46 d: 1 Üsküdar/İstanbul

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 1. bodrum katta, 1 numaralı bağımsız bölüm bina girişine göre ön tarafta yer almaktadır. Projesinde 59 m2 alanlı olup hol, salon, açık mutfak, 2 oda ve banyo bölümlerinden oluşmaktadır.
Taşınmazın bulunduğu bina 158 m2 alanlı 408 ada 45 numaralı parsel üzerinde kuruludur. Onaylı mimari projesine ve vaziyet planına göre ayrık nizamda inşa edilmiştir. Bina projesinde bodrum, zemin, 3 normal kattan oluşmaktadır. Projesinde bodrum katta 2 adet daire, zemin katta bina girişi ve 2 adet daire, normal katların her birinde 2'şer adet daire olmak üzere 10 adet bağımsız bölüm bulundurmaktadır.Bina girişi zemin kat güneydoğu cephesindedir ve kapı camlıdır. Bina girişi, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi alüminyum kompozit kaplıdır.
Ulaşım:  Taşınmaz; Tunusbağı Caddesi üzerinde Zeynep Kamil-Ahmediye istikametinde ilerlenirken sağ kolda yer alan Dönmedolap Sokak üzerinde yer almaktadır.Bölgede yapılaşma kentsel dönüşüm projeleriyle bina bazında devam etmektedir. Yakın çevresinde Karacaahmet Mezarlığı, Aziz Mahmut Hüdayi Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.