Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Uşak Merkez Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde 3 Katlı Bina

Bankadan 3 240m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8867
Pafta 0
Ada 2137
Parsel 9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 38
Kat Sayısı 3
Arsa Yüzölçümü 94

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mehmet Akif Ersoy Mah. 3. Çam sok. No:20 Merkez / Uşak

Açıklama

Ulaşım: Nuri Şeker Caddesi üzerinde Uşak Belediyesinden Afyon Yolu istikametinde ilerlerken solda yer alan Emniyet Müdürlüğünü geçtikten sonra dönel kavşaktan sola devam edilerek Şehit İsmail Çetin Caddesine girilir. Cadde üzerinde yaklaşık olarak 1.1 km ilerledikten sonra sola dönülerek 1. Çam Sokağa, buradan da 20 m ilerledikten sonra sağa dönülerek 3.Çam Sokağa ulaşılır. Taşınmaz sokak üzerinde sağ tarafta yer alan 20 kapı numaralı binadır. Taşınmazın bulunduğu bölge apartman tipi konut kullanımlı yapıların, müstakil evlerin ve boş arsaların bulunduğu, yapılaşmanın devam ettiği bir bölgedir.
Özellikler: Taşınmaz 94.97 m2 alanlı olup tapuda arsa niteliklidir. Taşınmazın kuzey cephesi yol, diğer cepheleri ise komşu parseller ile sınırlıdır. Taşınmaz 3.Çam Sokağa yaklaşık olarak 8 m cephelidir. Parsel üzerinde 3 katlı (Bodrum + Zemin + 1 Normal Kat), parselin yaklaşık olarak 80 m2 alanlı kısmına oturan bina bulunmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olduğundan iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Bina betonarme yapı strüktüründe, 3A yapı sınıfında inşa edilmiştir. Binaya ulaşım 3.Çam Sokak üzerinden, zemin kattan ve sokağa göre ön cepheden 20 kapı numarası ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalı olup giriş kapısı demir kapıdır. 
Not: Parsel arsa vasfında olup cins değişikliğine konu olmamış, kadastro paftasına işli durumda değildir.