Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Çarşıbaşı Büyükdere Mahallesi'nde 3+1 Daire

Sahibinden 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
22891
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
125m2
Ada:
258
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
23
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
28/11/2005
Ruhsat Tarihi:
22/09/1997
Kullanım Durumu:
Boş
Konut Tipi:
Ara Kat
Fiziksel Durum:
Çok İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hacı Mehmet Berber Cd. No:27, Büyükdere, Çarşıbaşı/Trabzon

Açıklama

Özellikler: Konu 4 nolu bağımsız bölüm mimari projesinde 125 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 3 balkondan oluşmaktadır. Taşınmaz katta tek daire olarak konumludur. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 499,73 m2 yüzölçümlü 258 ada 14 numaralı parsel üzerinde bitişik nizam stilinde 2 blok şeklinde A blok olarak inşa edilmiştir. Projede A ve B blok birleşik olup tek bir bina gibi gözükmektedirler. A Blok parselin güney cephesinde konumludur. Taşınmazın bulunduğu A Blok 17.04.2002 tarihi ile onaylı kat irtifakına esas mimari projesine göre bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kat olarak betonarme yapı cinsinde inşa edilmiştir. Bodrum katta sığınak, zemin katta, bina girişi ve 5 b.b. dükkan, 1.normal katta 1 b.b. nolu mesken, 2.normal katta 2 b.b. nolu mesken, 3.normal katta 3 b.b. nolu mesken ve 4. Normal katta 4 b.b. nolu mesken bulunmaktadır. Binada 5 b.b. bulunmaktadır. Kat irtifakı projesine aykırı olarak 5. Kat ve çatı katı imalatı yapılmıştır. Fakat çatı katı ilavesi ruhsatında kat sayısı olarak 1 bodrum+ 6 kat olmak üzere 7 kat belirtilmiştir. Bu ruhsata göre bina uyumludur. Vaziyet planındaki kuzey işareti hatalı çizilmiş olup bina giriş oku çizilmemiştir. Bina oturumunun doğruluğu doğu cephesindeki yola çekme mesafesi bırakılmayıp bitişik inşa edilmesi sayesinde doğrulanmıştır. Bina girişi zemin kattan binanın batı cephesinden sağlanmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Projeye göre binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır.

Not: 28.11.2005 tarih 2005/24 sayılı yapı kullanma izin belgesi(iskanı) 22.09.1997 tarih 15­8 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Cephe

Batı
Doğu
Güney
Kuzey

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.