Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Turhal Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 100m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22531
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
100m2
Ada:
358
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
01.07.1991
Ruhsat Tarihi:
11.06.1984
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tokat İli,Turhal İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Şahika Sokak, No:2/4 .

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz Tokat İli, Turhal İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Şahika Sokak, No:2/4 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina; III-A yapı sınıfında, ayrık nizamda, bodrum+zemin + 3 normal kat olarak proje ile inşa edilmiştir. Bodrum katında, sığınak ve kömürlükler ,Zemin katında ve diğer normal katında ise her katta 2 şer adet mesken bulunmaktadır. Toplamda 5 katlı olan binada 8 adet B.B. bulunmaktadır. Binanın dış diğer cephesi dış cephe boya malzemesi ile boyalıdır. Girişi Şahika sokak cephe hattından sağlanmaktadır. Binanın iç kısmında asansörü bulunmamaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 

4 nolu mesken nitelikli taşınmaz; ana yapının 1. Katında bina girişinden bakıldığında sağ tarafta konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt: 100 m² alana sahiptir. Taşınmaz; antre-hol, salon, 3 oda, mutfak, wc/lvb, banyo ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz yer görme işlemi dışarıdan yapılmıştır olup, iç mekan özellikleri görülememiştir.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.